Nagu uus!

Mu elutuba siis nimelt. Selleks polnud vaja ei midagi muud, kui natukene julgust, jõudu, ema ja õde. Ema ja õde nimelt nõustasid mind Messengeris ja juhtisid mu tugitooli ja Ivari paigutamist. Ja nüüd on kõik just nagu uus! Palju avaram, puhtam, mõnusam, parem ja õdusam. “See elutoa ringitõstmine oli parim mõte sellel aastal” mõtlen ma igal korral endamisi, kui toast läbi jalutan.

 

 

Eks toaga on veel tegemisi, kuid see ju minu juures täiesti parandamatu “haigus”. Mulle meeldib enim nüüd see, et saame IKEA’st mõne suurema, pikendatava laua osta ja muul ajal küll kuuris hoida, kuid ägedateks õhtusöökideks välja tarida ja elutuppa ära mahutada. Pole ju midagi mõnusamat kui maailma parimad pereliikmed-sõbrad ühise laua taga meie kodus.

 

 

Sellel aastal mul koduga väga suuri plaane polegi. Alumine tualettruum vajab mu töökaid käsi ja lisaks on mul eriplaan magamistoas asuva garderoobi ustega. Ja siis mu vallatu pildisein, mis ootab täiendusi ning mille täiendused ootavad pildiraame. Ja siis igavesti kestev õigete valguslahenduste otsimine. Aga on tore, et VIST on nüüdseks suured rahad kulutatud ja teha vaid väikeseid täiendusi siin-seal, et kodule veel enam oma nägu ja tegu külge pookida.

 

 

 

 

 

Share:

10 Comments

 1. J.
  05/01/2017 / 13:26

  Kust on pärit laul olev kandik?

  • Miramii
   Author
   05/01/2017 / 13:27

   Kahjuks ei mäleta

 2. H.
  05/01/2017 / 13:36

  H&M Homes on sarnaseid kandikuid ka kindlasti.

  • Miramii
   Author
   05/01/2017 / 13:37

   Hmm. Ise pole märganud. Küll aga soovitaksin selliseid kohti nagu Apelsin, Bauhof, Koduekstra, Jysk

 3. tibu0
  07/01/2017 / 16:09

  Kust on pärit see riiul, mille ülemises osas on veinid? Kas ise meisterdatud? ?

  • Miramii
   Author
   07/01/2017 / 16:10

   See on IKEA Ivar. Saab osta erinevaid tükke ja ise sobiva kokku panna :)

 4. Mari-Liis
  09/01/2017 / 17:46

  Vähemalt piltide põhjal võib öelda, et enne nägi su elutuba parem välja. Diivan seljaga köögi ja esiku poole… tekib kuidagi kaitsetu tunne, tahaks nagu näha, kes selja tagant läheneb (vbla isiklik kiiks) Teiseks nüüd on diivan vastu seina, mis ei mõju nii nagu varem: õhuliselt ja hubaselt. Kolmandaks, telekat ilmselt kehvem vaadata? ühesõnaga piltide põhjal uus paigutus ei õigusta ennast, aga mu arvamus võib muutuda, kui näeksin seda reaalis. Pean lihtsalt mainima, et enna oli sul lausa suurepärane elutuba:) Kuid alati on kõige tähtsam see, kuidas ise ennast oma kodus tunned.

  • Miramii
   Author
   09/01/2017 / 18:02

   Kusjuures telekat on just parem vaadata, kuid see küll määrav polnud, sest see must kast on meie kodus enamasti suletud olekus. Muus osas jätan sulle sinu arvamuse :D kuid ise tunnen, nagu tuba oleks 2x suurem ja ehk veel rohkemgi. Ja selja tagant ei lähene üldjuhul küll keegi muu kui R ? või ok..Sid

 5. elsa
  10/01/2017 / 21:30

  Mulle väga meeldib Sinu stiil ja ootan alati uusi postitusi!
  Mina armastan ka mööblit pidevat ümber tõsta, alati peale seda on väga värske ja uus tunne ja justkui oleks ruumi juures. Mis mind aga praeguse pildi juures stiililiselt häirima hakkas, on need valgusid või küünlaalused seal seinal diivani kohal. Need justkui ei sobi omavahel kokku, ei selle fotoga, ega ka ülejäänud toa kujundusega!? Või siis on neid seal lihtsalt palju?? Kes teab, aga see ka ainus kriitikanool:)

  • Miramii
   Author
   10/01/2017 / 21:34

   Need ja nende kooslus on just mu lemmik osa terve toa juures ☺

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *