Miramii jõulud! Osa 3

Otsustasin natukene jõulumeeleolu ka magamistuppa tuua ja endalegi tegi nalja, kui lihtsalt seda tegelikult teha saab. Külastasin selleks JYSK’i ja ostsin vaid 6 uut asja- pisikese kunstkuuse, korvi kuhu sisse see seada, uue päevateki (millega mul veel üks eraldi plaan), natukene Lasseni disaini meenutava küünlajala ja kahed jõulutuled!

 

dscf3025_v

 

Ühed tuledest leidsid kasutust ka ülikiires DIY projektis- okstest tehtud tuledega täheke. Selleks polegi vaja muud, kui viite oksa, millest kaks pisut pikemad. Natukene nööri ja jõulutulesid. JYSK‘i jõulutuled, kusjuures meeldisid mulle ka seetõttu, et nende adapteri küljes on nupp, kus saab erinevaid reźiime valida. Lisaks tavapärastele vilkumistele on seal ka aeglaselt põlema hakkav ja sama tasaselt kustuv variant- minu lemmik!

 

dscf3032_v

 

dscf3046_v

 

Kunstkuuse asetasin aga korvi ja panin tuled ümber. Päris kuuske meil sellel aastal koju ei tule, aga sellegi poolest on meil juba kaks jõulupuud- üks vineerist tegelane all korrusel ja nüüd see, kunstne sõber magamistoas. Panin selle kergelt industriaalse välimusega korvi sisse, et ülejäänud toaga rohkem sobituks ja väga eksinuna ei tunduks.

 

dscf3022_v

 

Olen päevatekki juba ammu tahtnud, kuid mu mõtetes on see ühte kindlat moodi. Ja sellest hallist saan ma ise täpselt sellise teha! Aga sellest mõnes teises postituses, siis kui valmis on. Selle päevateki imestasin ma enim selle hinna üle- vaid 19,90. Selle raha eest pole ma kunagi ühtegi ägedat voodikatet leidnud. Saadaval oli ka samasugune valge ja siis veel mõned mis mulle silma jäid.

 

dscf3019_v

 

dscf3037_v

 

Mina täidan jõulupühadel oma kodu küünaldega. Neid leidub igalpool! Seetõttu olin eriti õnnelik, kui leidsin vaid 7,99 euroga selle ägeda küünlajala, mis oma teguviisilt meenutab natukene hinnatud Lasseni tooteid. Aga noh, maksab ikka väga palju vähem.

 

dscf3018_v

 

Kaugel teie oma jõuludega olete? Tegelikult ostsin JYSK‘ist veel ka vanikuid trepikäsipuu ümber panemiseks, pisut puidust jõuluehteid lisaks ja ühe uksekaunistuse. Aga- sellest varsti!

 

Postitus valmis koostöös JYSK kauplusega

Share:

6 Comments

 1. Genefic
  04/12/2016 / 18:33

  Ma olin sellist voodikatet juba tükk aega otsinud, nii halli kui valget, jee, nüüd saan kohe mõlemad ja vee nii hea hinnaga! Aitäh Sulle! :*

  • Miramii
   Author
   04/12/2016 / 18:41

   Nii hea :) oota kuni sa näed milliseks ma selle veeel teel teen! Kui välja tuleb muidugi :D

   • Genefic
    04/12/2016 / 18:47

    Põnev! :o

 2. Johanna
  09/12/2016 / 15:42

  Väga ilus! :)
  Kas need Jyski tulekesed on LED-id?

  J.

  • Miramii
   Author
   09/12/2016 / 15:47

   Oi, ma kahjuks ei tea :( panin vist lingid ka, ehk sealt näeb!

   • Johanna
    09/12/2016 / 16:23

    Seal ei ole samuti märgitud, seetõttu mõtlesingi, et küsin :)
    Ma tahaksin e-poest tellida, aga meie majja on ainult LED-if lubatud :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *