Miramii jõulud! Osa 2

Riho Sibul- Muu ei loe, on vist ilusaim laul üldse. Täna. Curly Strings’i versioon on ka tore, aga Riho.. Süda sulab. Ja lumi tuleb! Akna taga on suur tuul, radikatele pisut rohkem vinti peale keeratud ja aurav piparmündi tee, mis õe abikaasa siia jättis, arvutilaual auramas. Loodan, et lumemeister jaksab piisavalt seda valget väärtust meisterdada. Nii piisavalt, et saaks pisut uute Sörelitega lumes sahistada ja itsitada kuidas koer-poiss Sid endale paksus lumes teed kaevad. Mulle ei meeldi talv, aga detsembri kuus olen sellega igati päri!

 

elutuba_k

vaasikaunistus_v

Mulle meeldivad mu naturaalsed jõulud. Sellel aastal. Kõik on nii lihtne, kui vähegi võimalik. Ühel aastal oli mul selline jõulupuu, kuhu poleks mitte ainsatki ehet juurde mahtunud! Ja ühel aastal, kui ma üürikorteris elasin ja kodukujundamisest suurt ei pidanud, oli mul selline jõulupuu, kuhu riputasin külge kõik mis sain. Kuldsed, hõbedased, punased ja mustad kuulid.  Ja on olnud ka aastaid, kus mul jõulupuud polegi olnud. Eelmine näiteks- me oline siis suures kolimistuhinas ja jõulud jäid hoopiski vahele.

 

p2rg_v

 

advendikyynal_v

 

minikuusk_v

 

Mis stiilis jõulud sinul sellel aastal on?

Share:

8 Comments

 1. 28/11/2016 / 12:49

  Mulle meeldivad su jõulud! Ja ma isegi ei tea millised meie omad olema peaks. Ilmselt jälle hõbedased-kuldsed nag u ikka. Mulle meeldib kui on kodu veidi kaunistatud, aga mitte niiviisi, et igalt poolt midagi silma helgib :D

 2. Miramii
  Author
  28/11/2016 / 13:56

  Mulle meeldib vahel ühte ja vahel teist moodi. Aga seda “teist moodi” koos rohkete ehetega mul vist kodus väga praktiseerida ei lastaks :D Kuldsed jüulud tundub väga äge. Mul kastiga kuldseid ehteid, mida sellel aastal kuskile panna polegi. Maybe next year..

 3. Mariliis
  28/11/2016 / 14:09

  Kas selle klaasanumas kuuse tegemise õpetust saaks. Lihtsam on ju küsida, kui ise otsima hakata :)

 4. S
  01/12/2016 / 19:25

  Niiiiiiiii-iiii-iiiiii (kas sai liiga palju i-sid?:D) mõnus ja hubane, täpselt minu sorti jõulud. See on aga irooniline, sest ise piirdun heal juhul ainult jõulukuusega (kui üldse) + küünaldega, aga mul on kuri kahtlus, et kui oleks päris oma kodu, siis vist võtaks asja suurema tuhinaga. Eks see aeg ehk tuleb kunagi. :)

  • Miramii
   Author
   02/12/2016 / 18:41

   Aitäh :) Loodan, et saad peagi oma kodu! Ja ära unusta siis enda jõule jagamast, eksju ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *