Miramii jõulud! Osa 1

Ilusat esimest adventi! Te ei tea kui kaua ma olen seda aega oodanud ja mis kõige parem- sain ka oma maailma parima jõulukingi kuu aega varem kätte! Ma olen nüüd vist kõige uhkem tädi terves universumis ja kavatsen oma uut rolli suure tõsidusega võtta ning täita.

Ja pole kahtluski, et esimesel advendil täitus ka meie kodu jõuluhõngu ja mõtetega. Sellel aastal läheneme pühadele väga minimalistlikult ja eelistatud on kõik mis lihtne ja naturaalne ning välja jäi kõik mis liiga sätendav, värviline või kuldne. Pealtnäha võib tunduda sellise stiili täitmine maailma lihtsaima asjana, kuid minu jaoks polnud see üldse nii ja alustasin mõtete kogumisega tegelikult juba jupp aega tagasi. Ja, ilmselge on see, et kõik pole kaugeltki valmis. Aga minu pühadeaja kohustuslik osa ongi nende juurde tekitamine. Tuleks ainult nüüd see lumi ka..

Aga ma ei näita kõike korraga! Vaid tasa ja targu. Alustame sellest mõnusast võlts kaminast, mis R mu heaks ehitas! Kirjutan sellest lähiajal Kinnisvara24 lehele pikemalt, et kuidas isegi säärast ehitada. See pole tegelikult väga raske.

dscf2744

kamin_v

Selle ehitamine võttis R’il aega vaid mõni tund ja värvimisega sain ise hakkama. Kuigi palju huvitavam oli selle dekoreerimine, mõistagi! Siiski-siiski oli natukene keeruline kamina külge sobivaid asju leida- kuuse “oksi” mis näeksid enam-vähem välja ja ehted, mis poleks üle võlli. Oksad leidsin ehituspoest ja ehted ühest outletist. Papist kuusk oli juba varem olemas ja vineerist kolmnurgad kuulusid meie samast materjalist jõulupuu juurde. Jah. Meie kuusk on sellel aastal vineerist!

kamin_2_v

Ma olen tulemusega väga rahul ja kaminake annab meie elutoale mõnusat “vibe’i” juurde! Pealegi- ma olen juba ammu igatsenud midagi sellist, kuhu susse külge riputada ja mis täidaks jõuluikooni rolli. Ideaalses maailmas oli see muidugi päris kamin, kuid see isetehtud raam täidab samuti hästi oma rolli. Tegelikult on meil kodus kamina ehitamiseks kõik olemas ja võibolla, ühel päeval, see sinna saab ka.

Share:

11 Comments

  • Miramii
   Author
   27/11/2016 / 17:52

   Aitäh!! Uhke amet tõesti :)

 1. Kylli
  27/11/2016 / 17:51

  Vapustavalt ilus! :)
  Kust nii kihvte päkapiku susse leida võib ??

  • Miramii
   Author
   27/11/2016 / 17:53

   Ma ei mäleta enam :( need on mul aastaid olnud. Piilu Hortesesse :)

  • Miramii
   Author
   27/11/2016 / 17:53

   Ja aitäh!!

 2. Mia
  27/11/2016 / 20:57

  Palju õnne uue ameti puhul!:)

  Selline kamin on väga lahe idee! Aga kust need “Merry christmas” tähed ostsid?

  • Miramii
   Author
   27/11/2016 / 20:59

   Aitäh! Need on tähed mis on sobivateks sõnadeks ise kokku pandud. Scandikidsist pärit :)

 3. 28/11/2016 / 10:18

  tõesti muinasjutuliselt ilus!! võtaks oma elutuppagi ühe sellise, kui vaid saaks :) meie kahjuks pole jõulukaunistustega tegeleda (veel) jõudnud, vaid mõned laternad ripuvad maja ees ja paar tükki maja taga. väike valgus ikka pimedal ajal :) aga tegeleme veranda ehitamisega ja kui see jõuludeks valmis peaks saama, paigutame sinna oma jõulukuuse. teha on muidugi hirmus palju: erinevate ajajärkude mööblit restaureerida, laudist värvida ja seina lüüa, uksepõsed, aknapõsed ja mida kõike veel. esimene valgetes ja hallides toonides ruum meie majas, ja kindlasti mitte viimane!

 4. 28/11/2016 / 14:06

  Mmm, kui hubane ja mõnus! Tekib kohe tunne, et peaks oma päriskaminasse halgude asemel hoopis hunniku küünlaid põlema panema! :)

  • Miramii
   Author
   28/11/2016 / 14:08

   Oo! Päris kamin!!!! Ja aitäh:)

 5. Marleen
  24/10/2017 / 15:07

  Hei! :) Saagisin jupid juba ammu välja ning nüüd mõtlesin Halloweeniks selle lõpuks ära teha. Kahjuks nüüd Kinnisvara24 leht ei avane :( Kas ehitamise tutorialit on võimalik veel kuskilt leida?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *