Meie igapäevaste reiside sõbrad

Oh kuidas ma armastan reisimist! Ma armastan planeerimist, pakkimist, lennujaamas passimist, hotelli registreerimist, uusi lõhnasid, uusi värve, uusi toite ja kogemusi ja kõike. Ma olen reisides väga väga õnnelik.

Kui meil veel Bellat polnud, mõtlesin ikka, et kuidas oleks seda kõike lapsega teha. Ja igatsesin seda kogemust kogu südamest, kuni siis Bellaga esimesele lennureisile läksime ja see reaalne katastroof oli. Ta nuttis 3+2 tundi vahetpidamata ja..ma arvasin, et “never again”. Edaspidi oli aga asi hoopis teine ja nüüdseks on Pisi-Bella reisinud Lätis, Saksamaal, Portugalis, Pariisis, Norras, Itaalias kahel korral, Soomes ja Rootsis. Kindlasti unustan midagi. Aga peale esimest Portugali, on olnud kõik reisid ideaalsed alates lennust, lõpetades koju jõudmisega. Lennu-sõber Bella palub õhku tõustes, et käed ta kõhule paneksime ja suikub kohe mitme tunnisesse unne. Jess.

Aga mis on veel olulised asjad, mis reisi paremaks teha saaksid. Olgu need maal või taevas, kohalikud või välised. Minu 4 peab-olema asja tulevad siit!

* Käru!

Joolz Hub

Kui sul on laps, kelle tegemistes sa veel nii kindel pole ja kes armastab siiski aegajalt lõunaunne suikuda, on käru parim sõber! Meie Bella saab peagi kolmeseks ja oma selle aasta reisidele oleme käru kindlasti reisikaaslaste hulka lisanud. Nii ei pea me mõtlema sellele, et lõunauneks hotelli tagasi jõudma peaks ja saame ehk ka õhtul kauem kruiisida. Joolz Hub on ideaalne kevad-suvisteks reisideks ja mitmel põhjusel.

– Selle kaarvari on lihtsalt ülemõistuse pikk
– Selle istet saab panna mõlemas suunas ja samas ei takista see käru kiirelt kokku pakkimast. Ehk siis, sa ei pea istet ümber tõstma, et seda kokku pakkida nii nagu mõne käruga peab.

– Sellel on mahukas alumine korv, kuhu saab igasuguseid asju visata, et kergem jalutada oleks.

Käru lisad
Kasuta ära kõik võimalused mis su käru sulle annab. Meie Joolz Hub võimaldab näiteks lisakoti paigaldamist. See tähendab seda, et unusta ära kõik mähkmekotid ja seljakotid ja poekotid. Nüüd on Su käru küljes ideaalses suuruses panipaik, kuhu kõik vajalik visata. Igapäevaselt kasutan seda näiteks poeskäimisel- kasutan iseteeninduskassat ja pulti ja nii on see väga suur abimees.

Teine “peab-olema” detail on topsihoidja. See on nii alahinnatud, aga meie elus asendamatu detail. Parematel päevadel lesib seal minu kohvitops ja üldjuhul Bella joogipudel. Kuigi on natukene kahju, et Joolz Hub puhul ei saa kasutada mõlemat korraga ideaalse viisil (kuid siiski saab!), pole sellest midagi. Käed vabad ja vedelik tarbitud. Eriti kasulik detail soojamaa reisidel.

Stokke käru transpordikott
Ma olen teadlik, et meie Bella, kes saab peagi kolm, ei ole enam kaua kärumaailma klient. Aga Stokke transpodikott jääb kindlasti meiega pikemaks. Praegu on sinna hea oma Joolz Hub paigutada, aga hiljem saab selles sõidutada tõukeratast või jooksuratast või jalgratast või mitut koos, see on nimelt päris mahukas.

Olin selle esmakordsel kasutamisel natukene ettevaatlik. Tundus keerukas ja mis ma ikka ilma R’ita mässama hakkan. Reaalsuses aga polnud mul isegi Youtube videot tarvis ja sain täitsa ise hakkama. Samal ajal mõtlesin, mida kõike võib veel selles kotis transportida, et midagi katki ei läheks ja kenasti sihtkohta jõuaks. Mulle meeldib, et kotil on isegi rattad all ja saab kenasti taksost lennujaama sõidutada.

Mis on sinu lemmikud reisikaaslased väikelapsega reisimisel?

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *