Ma olen nüüd..e-poodnik!

Mina ja lasteriided. We go waaaaay back. Mul oli kunagi lasteriietest pajatav blogi ja siis olin lasteriiete sisseostja ja nüüd, kui endal laps ja vanemapuhkuse lõpp varsti paistma hakkab, oli vist väga loogiline, et ma oma maailma-kõige-lemmikumasse-maailma (peale sisustuse, aga lasteriided on nõks eespool) tagasi sukeldun. Aga seekord täitsa üksi. Või siis ka mitte, sest R. on ka asjas osaline.

PS. Postituse pildid on teisest ooperist, sest mis ma ikka sama vana juttu kodust pajatan, aga riidepilte ka siia panna ei taha. 

Niisiis, saage tuttavaks umbes kuu aja vanuse Tuduluuga. Minu armas! Mõte idanes mu sees otseloomulikult aastaid, aga ma ei tahtnud seda enne teha, kui ise lapsevanem olen. Sest siis ei tea enam asju ainult teoreetiliselt, vaid päriselt. Lisaks müün ma oma poes ainult neid asju, millesse ma ise usun ja katsetanud olen. Nii jõuavad sinna jõudumööda (alustasin väga-väga väikselt, 49 erineva tootega. Tänaseks on neid juba rohkem) ainult meie lemmikud brändid!

Toodete valikul olen väga hoolas. Kõik riided on Euroopas valmistatud ja firmad kuuluvad peredele :) Mu lemmik, Monkind, on Berliinist pärit. Seda veavad ema-isa ja kaasa aitavad nende kaks last. Stiil on minimalistlik, unisex, aga samas ikkagi väga-väga lahe. Just nagu ma Bella riietel silmas pean. 

Ja siis on mul Engel. Engel on meie igapäevasõber ja villastes riietes käib Bella enamuse ajast. Need rändavad selga, kui läheme õue- villane aluspesu, villane kombe või jakk, villane müts, aga samas villases aluspesus mängib ta ka toas. Meriinovill on lihtsalt nii kindel materjal!

Minimilla on bonnetite kuninganna! Bella on “tuntud” olnud oma bonnetite poolest ja nüüd saab sama lahedaid Tuduluust osta. Mu lemmik on see tutiga või Bambi. Või valge karu.. või roheline. Umbes kõik :)

Blafre on see, mis esimese hoo meile lükkas. Tutvusime nende toodetega ühel reisil ja soetasime Bellale seljakoti ja joogipudeli. Kuna need mõlemad on meie lemmikud-lemmikud siiani ja nende kohta palju küsitakse, siis sai Blafre meie esimeseks tellimuseks. Ma armastan neid seljakotte! Ja pudeleid muidugi ka :) Pudelid sobivad ka täiskasvanutele!

Aga. Asi mida ma ei aimanud on see, et mu populaarseimad tooted on hoopis mänguasjad :D Olen juba 3x neid selle kuu aja jooksul juurde tellinud ja praegu, suhteliselt kesisesse valikusse, peaks uuel nädala lisa tulema.

Aga veel on mul müügil üks maailma ilusaim raamat ja mitte väga tutvustust vajav Sleepyfox! Näiteks müün ma nende kraed, mida saab igale-poole-toppida, et riietust hops lahedamaks muuta.

Mis mu pikema perspektiivi unistus on? See, et mul on oma concept-store. See võiks asuda Telliskivi Loomelinnakus, olla lahe, lisaks lasteriietele ka midagi emadele, kus oleks mõnus niisama chillida ja muusikat kuulata, kus saaks teha ägedaid üritusi hipster-lastele ja.. Aga sinna läheb aastaid aega. 

Ja siis võiks mul olla oma bränd. Päris oma Tuduluu

Aga Tuduluu on alles kuu aega noor ja jõuab veel kasvada küll ja küll! Igatahes, jube põnev on!!

Tuduluu Instagrami leiad SIIT

Tuduluu Facebooki leiad SIIT

Share:

2 Comments

 1. 17/01/2019 / 11:20

  Tundub südamega tehtud ja väga põnev pood. Lähen kohe uudistama ;-)

  • Miramii
   Author
   22/01/2019 / 21:29

   Aitäh! Seal on tõesti terve mu süda sees.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *