Lemmik sisustuspood Norras!

Või siiski üks lemmikutest. Mu armas täditütar viis mind mitmesse, mis väga inspireerisid ja mõtteid jagasid. Aga üks, mis kõige enam meelde jäi ja kust ma ka enim koju kaasa tõin, oli Kremmerhuset. Nemad müüvad sellist väga etnilist kodusisustust, mille hulgas ka rohkelt  käsitsi tehtud tooteid. Nii rändasid mu koju “handmade in Bali” unenäopüüdja ja väga äge padjapüür.

Unenäopüüdjat olen ammu otsinud ja lõpuks leidsingi sellise mõnusa valge. Sobib ideaalselt PuitDisain poolt valmistatud tammepuidust voodipeatsi ja valge seinaga.

Vahepeal on mu tassiperekonda lisandunud ka Design Lettersi Z täht, mille leidsin jõulupakist. Ideaalne minu kui “vesi peab olema voodi kõrval, isegi kui ma seda ei joo” öölauale.

Ja see mõnus padjapüür. Mu lemmik! Kuigi kohvrikaal on alati piiratud, suutsin ma palju toredaid asju koju kaasa tuua. Veel nendele lisaks hakkavad mu kodu peagi kaunistama kaks seinale kinnitatavat küünlajalga ja kaks peeglit. Aga nendest järgmisel korral!..kui noh..keegi trellikasutaja need mulle seina paneb :)

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *