DIY: Tükike metsa!

Kuigi meil on esikus just kui olemas koht kus endale papusid jalga tirida siis tegelikkus on see, et kui Sid-poiss ikkagi oma pesas magab siis keegi sinna ei istu. Eks ebamugav ka. See vajas lahendust ja mul oli see oma peas juba välja mõeldud. Kuni..

Kuni me veetsime laupäevase päeva vanemate juures ja nende maja ees suurt karja puupakke silmasin! Ema juba rääkis ideedest mis ta nendega peale hakkab- õe pulmade tarbeks ja mina teadis, et vajan ka ühte! Ladusin R’ile erinevad ideed välja- voodi kõrvale öökapi asemele, lisa pingiks elutuppa või esikusse. Ta valis viimase!

Esimese hooga- nagu mul ikka kombeks, tegin sellest midagi mida see praeguseks enam pole. Värvisin pool pakku valgeks ja pealmise osa roosaks. Noh..sellel hetkel tundus geniaalne esikusse rohkem värvi sisse viia ja R. oli ka just kui nõus..

Kui selle aga paigale viisin siis oli selge, et tuleb midagi muud teha. Ja siin ta on! Uus koht kus istuda ja endale papusid jalga panna! Mulle meeldib, R’ile meeldib ja Sidil..on suht suva ;)DSCF0486_v

 

DSCF0490_v

DSCF0480_v

Hea on, et mul mitmeid meetreid trikotaaźi paela alles on! See sobib pakule ideaalselt ja lisaks hoiab kogu pudi kinni mis paratamatult alla kukkuma hakkaks! Sest koort ma ära ei raatsinud võtta.

DSCF0481_v

Täheke on pärist Shi-shi Outletist ja oli siiani rõdul Nüüd leidis aga koha endasuguse kõrval!

DSCF0482_v

 

 

 

Share:

5 Comments

 1. 03/08/2015 / 13:33

  See on küll üks väga väärt idee ja teostus! :) Tõeliselt esteetiline vaatepilt! Selline pink sobiks esikusse ideaalselt mu tulevase oksa-riidepuu juurde ;)

  • Miramii
   Author
   05/08/2015 / 21:33

   Vot seda oksa-riidepuud tahan ma küll näha :)

   • 08/08/2015 / 10:45

    Hehee – samad sõnad, pean ära ootama esimesed vabad päevad ja siis saab nokitsema hakata! Eks siis saab ka pildimaterjali näha :)

 2. Kelli
  27/09/2015 / 18:30

  Kust Sa trikotaazlõnga said? :)

  • Miramii
   Author
   27/09/2015 / 18:48

   Karnaluksist, Tallinnas :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *