Aésop ja Villa Stockmann

Eile oli minu armsa sõbranna sünnipäev! Hurraa Krõõt! Ja nii me käisime Sfääris söömisega seda tähistamas. Sfäär pole aga ainult mõnus koht kus lõunat teha vaid neil on ka jalustrabav pood, kus müügil kõik minu südamelähedased brändid – Acne, Nudie jeans, Woolrich, Red Wing, Barbour jne. Lisaks on neil ka Aésop! Kui oled vähegi sisekujundusest nii sissevõetud kui mina ja sul on natukenegi sama maitse, siis Aésopit pead sa teadma! See on see legendaarne seep või duśśigeel või śampoon, mis esineb pea igas uhkemas sisustusblogis või sisustusajakirjas. Lisaks disainile, on see Austraaliast pärit bränd igasuguste kahjulike kemikaalide vaba. Keemiat seal ikkagi on, aga vaid taimepõhine.

Ja nii, mina, disainifriik, ühe kaasa haarasingi! Tegelikult pean vist ikkagi ostma ka Aésopi śampooni Sidile samuti.

DSCF3616

DSCF3621

Ma tean, et see on tobe, aga oma eilses unenäos omasin ma täpselt selliseid saunalinu nagu hotellides on. Mitte froteest, aga siiski mõnusad ja pehmed ja kuidagi ilusamad. Ärgates ma teadsin küll, mida ma mõtlen, aga kuidas neid nimetada? Googeldasin nii kuidas sain, aga vastet ei tulnud.

Käisin eile Stockmannis, otsin ühte traadist väiksemat alust kuhu peale vannitoas seep ja veel mõni asi toetada. Seda ma muidugi ei leidnud, aga mu silmad tabasid päris kiiresti ära just need rätikud, mida mul vaja on! Müüja nimetas neid lõbusalt “vahvelrätikuteks” ja kiitis taevani. Nendel on tegelikult nii, et teine pool on ikkagi pehme, mitte frotee, aga pehmem ja ilma mustrita. Ja siis muidugi selgus, et mu õel on täpselt samasugused rätikud juba kodus ootamas..geenid, eksole!

DSCF3622

DSCF3623

Ma vist hakkan varsti vannitoa detailidega ühele poole saama! Vaevarikas töö, aga see on nii äge, et ükski asi pole esimene ettejuhtuv, vaid väga hoolega välja valitud ja üles otsitud. Ütleme nii, et siin ajutises kodus on mul aega, et sellega tegeleda.

Share:

3 Comments

 1. Anete
  07/11/2015 / 01:06

  Sellised rätikud on parimad! Ja mina nimetan ka neid vahvelrätikuteks. :)

 2. reet
  13/11/2015 / 21:22

  Nende rätikute nimi on vahvelrätikud, sest nad on kootud vahvelkoes (või vähemalt näevad nii välja, nagu oleksid). Õige vahvelrätik peaks vist ikka mõlemalt poolt koemustriline olema.

  • Miramii
   Author
   13/11/2015 / 21:33

   Ega ma seda “õiget” meeleheitlikult taga ei ajagi. Pigem visuaalset ilu ja mugavust! Minu omad on teiseltpoolt pehmed ja hea soe peale sauna sees istuda :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *