Wishlist

Mul on natukene kahju nendest, keda lastetoa postitused üldse ei huvita. Ja nendest kes armastavad siin pigem hea kvaliteediga pilte vaadata. Nimelt on mu kaamera endiselt paranduses ja pilte teeb telefon. Teise osa selgituseks on, noh… Olen sisustanud igasuguseid elutubasid, kööke, magamistubasid, kodukontoreid, nii endal kui näidiskorterites, aga mitte kunagi lastetuba. Nüüd naudin iga selle etappi ja mis mul muud öelda, kui et nii lõbus on!

Tagasivaade kontortoale! Niipea kui kaamera tagasi saan, näitan oma uut kontorinurka ja seda kui kaugele me I toas jõudnud oleme. Ütleme nii, et…kirev on!

Täna näitan asju, mis mul lapsetoa wishlistis on ja räägin sellest, miks just need mulle meeldivad ja head on.

 

ZARA HOME

Kuna neiu toa seinad said üsna kirevad, siis väga palju rohkem ma värve tuppa tuua ei taha. Kui siis ainult vaiba ja põrandakatete näol. Nii peaksid ülejäänud asjad jääma natukene tagasihoidlikumaks ja neutraalsemaks. Puidust asjad on selleks kõige paremad! Kogemata sai pildile sama asja kaks, aga mis seal ikka. Sellisesse ratastega kärusse paneksin ma kõik ta armsad karvased tegelased. Kui toas on igal asjal oma kindel koht, siis on kõigil lihtsam seal ka korda pidada. Puidust majake hakkaks majutama kõiki Sonny Angels nukke, mida ma kokku kuhjata kavatsen. Kaks tal juba on. Punutud elevant sobib imehästi ta voodiga, mis on samuti vitstest punutud ja sinna saab samuti mänguasju või toredaid pille koguda. Praegu I’l eriti mänguasju pole, pigem pöörame rõhku sellele, et ta nendest segadusse ei satuks ja, et kõik olemasolev laseks tal areneda ta omas rütmis. Praegused lemmikud on puidust pulga küljes olevas kellukesed, triangel, pehme kontrastsete piltidega raamat, Roku mänguasi, mida on vahva ümber lükata ja Dadamora siilipadi, mida on tore vaadata kui kõhuli olemist harjutab.

 

H&M HOME

Iikese tuppa tuleb üks hästi lahe asi, mis on muidu mõeldud pallimerebasseiniks, aga meie kasutame pisikeseks armsaks lugemispesaks. Kuna me basseinikest pallidega täita ei kavatse, läheb see täis hoopis igasuguseid toredaid patju. Need H&M Home jänkukõrvade ja roosiõitega padjad sobivad sinna ideaalselt! Ja pesa alla see vahva roosa vaip. Need vaibad on üldse väga multifunktsionaalsed. Suvel rullime need kokku ja võtame terrassile, randa ja metsapiknikulegi kaasa. Tõesti head.

SCANDIKIDS

Nägin kuskil instagramis geniaalset lahendust- kott, mis lahti võttes on kena mängualus ja nööridest kokku tõmmates saad sekunditega kõik mänguasjad kotiks kokku panna ja järgmisse kohta tarnida. Fantastiline! Selline asi võiks olla ka Iikesel, sest mäng on väikese inimese töö ja tore oleks seda umbes igal pool teha. Ja meil oleks samuti üks mure vähem. Igatahes Scandikids müüb ka sellist ägedat pandadega kotti. Must-Have!

Mu lampide hullusega olete te juba tuttavad. Nii armusin koheselt sellesse Miffy lampi, kui see korraks Pere&Kodu pildistamise tarbeks mu koju paigutati. See sobis siia imehästi! Lisaks on mul mingi värk nende Miffy jänestega- nii armsad, kas pole?

R. ehitab lapsele stange ise. Mul on mõte olemas ja ta lubas õilsalt sellega hakkama saada. Stange hakkab kandma ta natukene lahedamaid riideid ja nii vajavad need ka üsna lahedaid riidepuid. Need rebase ja pesukaruga on väga toredad ja täiendavad natukene mu rebaste hullust.

Scandikidsist leidsin ka laheda OYOY elevandikujulise padja. Mul on sama firma köögirätikud ja see kvaliteet ületab kõrgelt mu igasugused ootused lihtsatele köögirätikutele.

KIDS DECOR

Patju-patju-veeeel patju! Need tilgakujulised on hästi armsad ja mõnusate tagasihoidlike värvidega. Lisaks neile peale vaadates tekib kohe hea tuju, sest noh, nii armsad!! Lisaks see ümmargune printsessipadi. Sest tuba tuleb täita patjadega!

I’l on üks laulev kaisuloom, kes on pingviin. Aga see on meil alati igalpool kaasas- autos, külas, jalutamas käies. Tundub, et oleks ühte veel vaja. See roosa pilveke ta sinises toas, punutud voodikeses, mille kohal puidust pilvekeste vanik, oleks imearmas!

MY LIVING / HUNTERIOR / VUUL DISAIN / ELLOS

 

Kuna kavatseme suured riiulid sealt toast ära kaotada, vajab üks pisike beebineiu siiski mingeid riiuleid kuhu toredaid asju paigutada. Leidsin House Doctori riiulid ja riiulikandurid sellisest poest nagu My Living. Nägin neid sisustusmessil ja nad olid peaaegu ainsad kes mulle seal huvi pakkusid. Paar lastetoa mööbli pakkujat jäid veel meelde, aga nemad kohe eriti. Nii tore on näha, kuidas nüüd ka meie kodumaal ägedaid sisustusasju lihtsamalt leida võib! Kui oma “hobiga” alustasin, olin ikka üsna kurb. Aga polnud midagi- tegime kõik ise!

Hunteriori vaibast ma juba rääkisin. See on seni ainus vaip, mida ma I. toas ette kujutaksin. Help me god! Samas kui ta nii suureks saab, et värvituubid käest lendavad ja käärid 1-2-3 teevad, võib see vaip ju mujale kolida. Või mis ;)

Need suurekoelised villased tekid on olnud mu lemmikud juba iidamast-aadamast! Nüüd on Eestis ettevõte nimega Vuul, kes neid teeb ja vägagi mõistliku raha eest. No ikka palju soodsamalt, kui Etsyst osta saaks. Selline tekike sobiks I tuppa tooli peale seda soendama, kes talle parasjagu Karu arstilkäigu raamatut loeb.

Ja see Ellose baldahhiin oleks sobilik mu “pallimerebasseini” (kõlab nii halvasti, aga usaldage mind! See on juba mu poole teel) kohale õdusust tekitama.

 

Nüüd aga saabuvad pisike I ja ta Papa nende kolmandast ujumistrennist koju! See on nii vahva ja oluline, et isadel ja nende lastel oleks mingi ühine eriline asi mida jagada. Nii käibki R. temaga ujumistrennides ja peagi lähevad ka Vello Vaheri juurde uusi oskuseid omandama.

 

Share:

18 Comments

 1. S.
  26/04/2017 / 11:02

  Milline laulev pingviin väikesel I. on? Ei leia sobivat meie beebile.

  • Miramii
   Author
   26/04/2017 / 11:04

   http://www.tipatapa.ee/detailid.php?6065 Selline. Hästi hea, ühest nupust tuleb klassikalist muusikat ja teisest linnulaulu ühes merekohinaga. Lisaks kõhul on tasaselt vahetuvad valgused, mis on öösiti üpris uinutavad :) Talle kingiti see ja tõeline abiline! Õe laps armus ka hetkega.

   • S.
    30/04/2017 / 11:19

    Tänan! See ongi see, mida otsin (Y)

 2. A
  26/04/2017 / 11:18

  Kuna mulle endale ka väga House Doctor sümpatiseerib, siis selle brändi tooteid tasub piiluda ka Strösseli lehele, seal on nt riiulite kandurid poole soodsamad. Üldse üks lahe e-pood!

  • Miramii
   Author
   26/04/2017 / 11:20

   Jaa. Strössel on tõesti äge koht. Nende pärast võiks Tartusse tihedamalt sattuda. :) Aga seda, et odavam on, ei osanud vaadata. Aitäh mainimast!

  • Martin
   28/04/2017 / 17:51

   Vahe sellest, et My Living müüb 2 tk komplektis aga Strössel ühekaupa.

 3. L
  26/04/2017 / 11:48

  Ja muidugi Nordic Design Home https://nordicdesignhome.ee . Ka olete seda veebipoodi silmanud, nad ka suht môistliku hinnaklassiga. Seal ka House Doctor täitsa esindatud, minu lemmikuks osutusid marmorist kandikud, mis olid väga môistliku hinnaga.

 4. Kessu
  27/04/2017 / 09:17

  Mind just huvitavad su lastetoa postitused, sest oleme ka ise praegu täpselt samas teemas ja maitse on ka täpselt sama :) Kas oled kunagi sealt Ellose lehelt tellinud ka midagi? Ma tahaks sealt paari lampi ja ka üht baldahhiini neiu magamistuppa tellida. Kas nad saadavad Eestisse ka?

  • Miramii
   Author
   27/04/2017 / 09:20

   Nii tore kuulda :) Kahjuks Ellos Eestisse ei saada :( Mina kasutan sõprade abi.

 5. 27/04/2017 / 23:03

  Tere, nii tore postitus!
  Ma lastetuba küll ei tee hetkel, aga mulle jäi kohe silma, mis ütlesid köögirätikute kohta. Nimelt, peale vanade nõuka-aegsete rätikute pole ma leidnud midagi muud, mis ei oleks froteest, aga samal ajal kuivataks hästi. Seega – mida soovitad? Kas OYOY-l on midagi, mis võiks mu kirjeldusega sobida?

  • Miramii
   Author
   30/04/2017 / 10:30

   Hei! Aitäh Saara!
   Mulle OYOY omad väga meeldivad. Orgaanilisest puuvillast ja kuivatavad hästi. Samas ma kasutan nõudepesumasinat ja eriti nõusid ei kuivata :( Kuid töötasapinda ikka ja sellega tulevad kenasti toime :) Need on megapehmed ja kõigele lisaks- ilusad! Mul on veel ICA omi Rimist, Hemtexi omad (teeb sama tehas, mis palju-palju odavamaid ICA omi) ja H&M Home omad. Peaks katsetama, kes parem on :)

 6. 28/04/2017 / 12:49

  Selle pandadega koti saab praegu Kidsdecorist -20% soetada :)
  Minu wishlist kasvas sinu postitust lugedes sama pikaks kui sinu oma. Ootan lastetoa postitusi suure huviga.

  • Miramii
   Author
   30/04/2017 / 10:28

   Oo, lahe! Ma nüüd ei suuda otsustada, kas roosade kujunditega või panda. Appi…

 7. Helen
  28/04/2017 / 23:15

  hei hei! :) väqa tore soovide list, mul küll lapsi pole aqa selleqipoolest on põnev näha & vaadata mis Sa selle toakeseqa teha plaanid ;)
  Vaata seda lehte, seal on iqasuqu põnevat kraami, sisustus hullude paradiis teusisõnu. Ja minu meelest saadavad nad ka väljaspoole Rootsit ;)
  Head soovid teie perele :-) Helen
  https://www.designonline.se

  • Helen
   29/04/2017 / 01:36

   oh, luqesin oma jutu läbi ja tahtsin ikka kirjutada : põnev näha ja Lugeda ( mitte vaadata) haha õhtune aeq teqi oma töö. H.

  • Miramii
   Author
   30/04/2017 / 10:27

   Aitäh heade soovide ja lingi eest! Mul endal aina vähem aega, et ise neid otsida ja nii tore, kui tore info “koju kätte” tuleb :)

 8. L
  01/05/2017 / 14:05

  Ma ei ole ise üldse laste teemal, aga sa oled nii tore, et võiks jälgida sind kujundamas ükskõik mida :) Ja muidugi eriti lahe on vaadata, kuidas su maitse edasi areneb aja jooksul, mitte ei hoia kramplikult kinni mingist kindlast esteetikast. Maitse ongi ju üsna voolav asi! Vahva on see, et sa iseenda eelnevatest arvamustest endale stampi ei tee kuhu kinni jääda.
  Edu!

  • Miramii
   Author
   04/05/2017 / 12:40

   Aitäh! Ise tunnen ka, et areneb ja ehk paremas suunas. Kui kunagi pidi kõik ideed kohe ellu viima, siis nüüd olen üsna rahulik. Aitäh, et loed!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *