Uue laua rõõm!

Järjest enam tunnen ma rõõmu uuest mööbli ostlemise viisist, mis meil tekkinud on. Aurav tee sidruniga ühes käes, läpakas põlvel, Sid-poiss kerra tõmbunult kaisus ja osta.ee ekraanil. Okei, me ei ole palju asju sellisel viisil ostnud, vaid 3, aga ikkagi. Täna tunnen ma suurt-suurt rõõmu meie eilse võidu üle- me saame endale uue söögilaua! Sellise, mis mahutab enda taha (pikendatult) kasvõi 10 inimest, on tiigipuust, pärit kuuekümnendatest ja nii ilus!

Pildil on vana laud, uuele läheme alles täna järgi.

Siin tegelikult võib universum mu üle naerma hakata. Sest see laud on 100cm lai ja võib juhtuda, et ei taha üldse õigesse kohta ära mahtuda. Aga me pigistasime silma kinni ja mõtleme pigem positiivselt sellest, kuidas me lõpuks niimoodi sõpru kostitada saame, et lauale mahub ka midagi muud peale kuue taldriku. Kuigi Kesselhausi laud mulle siiski väga-väga meeldib. Ja ega me sellest lahti ei ütle, see kolib hea õnne korral kontortuppa ja hakkab arvutilauaks. Vist.

 

See postitus siin võtab väga hästi kokku mu isiksuse- enne teen ja siis vaatan, kas asjal mõtet ka oli. Aga eks peagi annan uute piltidega teada, kui ikka julgen ;)

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *