Siis kui vihma sajab..

Kahjuks on meiega alatihti vihma täis suvi. Päevad, kus päike taevas sirab ja soojuskraade üle viieteistkümne, on siin maal pigem haruldased. Aga ikkagi tahaks ju seda lapsepõlvest tuttavat suvetunnet, isegi kui koolilõputunnistused on jäänud mägede taha ja saabunud suvest annavad märku vaid naabrilaste rularattad ja naerukilked, mis nüüd ebatavalistel kellaaegadel kostuma hakkavad. Ja nii tulebki üks suvine piknik või Jaanipäev hoopiski tuppa kolida.

 

Sinine rätikKlaasist küünlalaternad / Vaip / Kollane toolipadi / Must latern / Must toolipadi / Puidust alus / Teised tooted saadaval H&M Home kauplustes!

Nagu aru saadagi, ei saanud plaanitud õues istumisest ja mesimagusa koogi söömisest asja. Aga mis sellest. Kui sulle on antud suuremat sorti elutuba ühes kõrgete akendega, saab väga edukalt pikniku ka toas üles seada. See meenutas mulle natukene lapsepõlve, kus perega naabripere juures külas käisime ja samamoodi toas põrandal istusime ja India pärast toitu proovida saime. India toitu meil seekord polnud, aga mõnus-magus-piknik sellegipoolest.

 

 

Olen korduvalt rääkinud puuvillaste vaipade multifunktsionaalsusest ja ehk seetõttu mul neid koju juba üksjagu kogunenud ongi. Ka nüüd leidsin moodsa sinepikollase vaipa H&M Home osakonnast ja see sobis imehästi suvisteks istumisteks. Ja üldse, kas te panete tähele kuidas värve meie koju lausa uksest ja aknast sisse imbub? Ei tea kas selles on süüdi väikene I. või miski muu, aga ühtegi kurtvat sõna selles majapidamises veel toimuva kogta kostnud pole. Pigem lisab iga värviline ese aina enam ja enam õdusat kodust sigri-migri tunnet.

 

 

Olles värvide hirmust lahti lasknud, lasin ma end H&M Home kaupluses täiesti vabaks. Lubasin valida mida iganes ja mitte keelitada end vaatama nende toodete poole, mis praegust sisekujundust liigagi hästi peegeldada oskaks. Silm jäi pidama hoopiski siniste-sinepikollaste ja (OK-OK) mustade toodete peale. Ja minu üllatuseks sobivad sinine ja see-kindel-kollane omavahel kokku nii toredasti. Küll, kuna mu kodus neid toone väga ei leidu, aitasid must padi, punutud taldrikualus ja matt must lillevaas seda kõike rohkem koduga põimida.

 

 

 

Lisaks vaipadele, on hästi universaalsed ka toolipadjad. Muidugi sobivad need tooli pehmemaks tegema, aga samas ka terrassi istumistele, väliüritustele ja muidugi elutoapinkikutele. Mu köögis on juhtunud nii, et kõik toolid on erinevad, ja..kõik toolipadjad on samuti erinevad. Kooslus võib sõnadega kirjeldades olla ootamatu, kuid tegelikult loob sedasorti seltskond ühe vana söögilaua taga üsna idüllilise terviku- usu mind!

 

 

 

Veel ei saa ühelt õigelt piknikult puududa kõiksugused küünlaalused ja nii laotasin ma põrandale musta laterna ühes kolme klaasist, tegelikult riputatava, küünlaalusega. Need riputatavad oleks eriti lahedad siis, kui otsustad pikniku hoopiski puude all mööda saata. Pole midagi muinasjutulisemat kui suveööl puude küljes säravad küünlad, kas pole?

 

 

Mida aga kodusel piknikul pakkuda? Mustikatega täidetud anumast maitsevett, silmipimestavalt kauneid koogikesi, suviseid salateid, esimesi katsetusi ja kõike mis sulle ja su külalistele meeldida võiks! Peamine koostisosa on õnnestumisel ju ikka hea tuju ja heale tujule aitab kaasa õige keskkond ja nn. “vibe”. Suvine playlist peale ja elutoapiknikule!

 

Postitus on valminud koostöös kauplusega H&M Home

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *