Rohelised mõtted

Mul on juba pikemat aega käed natukene sügelenud mingi värvi järgi. Et tahaks koju midagi lisada! Aga midagi sellist mis räägiks kaasa meie kodu lugu ja toimiks kõige muuga mis siin peitub. Teate, mu lemmik värv on sügav tumesinine. Ühes valgete laiade liistude ja pruuni põrandaga oleks see tõeliselt mõnus kooslus. Küll aga lisandub mu mõttes sellisele värvile ka kuldne toon ja selles osas ma veel nii julge pole. aga kui kellelgi remondimõtted mõlkumas siis..oh, see on “to-die-for” kooslus. Minu meelest.

 

Sellel suvel, Prahas jalutades, hakkasid igasugused taime pildid end mu külge kleepima. No neid lihtsalt tuli igalt poolt! Ja poed mis taimi müüsid ja lõhnasid nii imehästi ja raamatud kus rohelise koju toomise nippe jagati ja kõik muu selline. Aga mina ja taimed, noh, vaatame seda asja. Kuigi mu telekakapil on nartsissid, kes end mõne päevaga juba õige pikaks venitanud ja monsteragi juba aasta vastu pidanud.

 

 

Ja nii sai ühel hetkel mulle selgeks, et arvestades uusi elutoa ümberkujundamise plaane ja muid mõtteid, siis selleks tooniks saab tumeroheline. Kõigepealt värvin ära garderoobide sisud (mis endiselt seda värvi, mis eelmised omanikud maha jätsid), ja siis ühe seina. Ma veel ei tea millise, aga natukene aiman. Nii toon ma koju rohkem soojust, noh, et pole enam nii valge. Kuigi seina välja valimisel pean olema väga hoolikas- et ma mitte mingil juhul valgust peegeldavat seina roheliseks ei värviks. Nii võin kaotada kodust natukene valgust ja seda ma ei taha. Aga see sein, mis mul mõttes on, on natukene peidus. Seega, kõik OK!

 

Nagu natukene näha, alustasin tumerohelise koju toomisega juba eile, H&M Home’s käies. Oih.

JA PS! Kas keegi teist, mu armsatest külastajatest on äkki Tallinnas tegutsev psühhiaater? Oleks vaja ühte tõendit, aga kõik (ka tasulised psühhiaatrid keda ma tean) kas puhkavad kaua või selle konkreetse tõendiga kogemust pole.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *