Padjahullus

Käisime ükspäev H&M Home‘s, et uurida kas neil on üht-teist toredat, millega murul pisipiknikku pidada ja kuidagi vedas mingi jõud mind hoopis lastenurka. Olgu, olen varemgi seal asju vaadanud aga kuidagi on tundunud, et tooted muudkui samad. Selgitust pärides sain teada, et kollektsioon koosnebki põhiesemetest, kuhu siis aeg-ajalt muud ja eelnevaga kokkusobivat, juurde lisatakse. Nii ei märganudki minu treenimata silm, et nurgake uueneb tegelikult pidevalt. Küll aga olin täiesti teadlik, et H&M Home on õige koht kuhu dekoratiivpatjade jahile minna ja sama reegel kehtis ka lastetoa poolel.

 

 

Vajasin toredaid patju, et vanale toolile lastetoale sobilikku üldmuljet juurde lisada. Päris esimesena silmasin riiulite vahele paigutatud vikerkaare patja, mis justkui ootas, et ma ta sealt leiaksin. Need värvid on lapse toa jaoks ideaalsed ja domineerivad ruumis praegugi. Seltsiliseks tuli mõnusalt pehme jänkupadi ja asjade tasakaalustamiseks hoopis muust osast leitud sinepikarva klassikaline tuttidega diivanipadi.

 

 

Imestan, kuidas üks tuba nii mõnus olla saab. Isegi I. armastab seda väga ja kui vahel mõni kurblik moment ta tujud üle võtab, siis pole midagi mis rahustaks teda kiiremini, kui ta oma tuba. Täpiline sein ja postrid on ta lemmikud. Toas enim meeldibki mulle värvidemäng. Tume põrand, kontrastsein ja värvid siin-seal.

 

vaip 

Kuna suure vaiba ostuga otsustasime oodata sügiseni, vajas see tuba ikkagi midagi seniks põrandat katma. H&M Home‘s on suur valik puuvillaseid vaipu, mis mina leian hästi universaalsed olevat. Meie kasutame selliseid vaipu rannas, õues murul istudes, toas I. kõhuharjutuste juures ja erinevates tubades kontrasti juurde toovatena. Valik selliste vaipade juures on hästi suur, aga otsustasin just sellise kasuks- natukene loomi, rohkelt värve (mis jälle ideaalselt ta tuppa sobivad) ja pisut teadmisigi.

 

pildiraam

vikerkaarepadi / tupsudega padi / 

Lisaks panime müüki lapse esimese voodi- puidust valge hälli. Sellel on küll mõned minivead, aga ei midagi parandamatut. Vaata lähemalt järgi SIIT

 

Postitus valminud koostöös kauplusega H&M Home

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *