Osta.ee hull

Olen juba mitmes postituses rääkinud sellest, kuidas avastasin, et palju põnevam on mööblit osta sellistest kohtadest, kust seda reaalselt tikutulega otsima peab ja, kus ostmine pole minutite, vaid pigem nädalate küsimus. Nii ka seekord- vajasin lapse tuppa kummutit riiete tarbeks ja tooli, millel istudes talle hea raamatuid lugeda on.

 

 

Kummuti osas olin üsna eksinud- kas see võiks olla samamoodi tumepruun nagu põrand? Või ehk hoopis moodsalt vineerist valmistatud. Või minna kindla peale ja võtta tore valge kummut. Aga nagu mainisin, siis sellised taaskasutuse-oksjoni lehed ei lase väga valida ja õiget toodet võid oodata nädalaid. Me ootasime kaks kuud ja siis see saabus- üks õige vahva valge pisike kummut, mis mahutaks muretult kõik pisipiiga riided.

 

 

Kummutike läks maksma meile 70.- ja algselt on see pärit Rootsist. Küll aga on sellest üle käinud meistrimehe käed ja andnud sellele uue ja uudsema ilme, mis mulle väga meeldib. Lisaks on hea see, et kummut pole väga suur ja seetõttu pisikese lapse tuppa just ideaalne. Aga väiksusest hoolimata, mahutab see tõepoolest kõik neiu riided enda sisse ilusasti ära. Ta garderoob pole väga suur ja seal ruumi veel ülegi.

Kummuti peale asetasin raamatu, mida ma talle suurte piltide tõttu lugeda armastan ja muud toredad esemed. Üks uusim on see mutitädi pilt, mille kinkis meile väga lahkelt MunaDisaini  meeskond. Tegemist on vineerile trükitud toreda tegelasega ja pildi teine pool täidab tahvli ülesannet. Hea mõte! Nii saab pisike I. hiljem sellel joonistamist harjutada või külla tulnud sõpradega näiteks kooli mängida. Neil oli saadaval ka teisi toredaid tegelasi, aga kohvidante mutitädi tundus värvide poolest kõige rohkem tema tuppa sobivat.

 

 

Ja siis see tool. Mu vaimusilmas oli siin selline kena, natukene vanaaegne kiiktool, aga siis leidis R. selle ja tooli terrakota tooni padi ning Taani ajalugu lausa tõmbasid seda ostma. See läks meil maksma 22.- ja ei sentigi rohkem..vist. Küll aga nõuab tooli seljatugi mugavamaks äraolemiseks veel ühte patja. Muu on ideaalne- tooli padi on pehme, tool ise sügav ja kõrgus just selline mõnus- “loen raamatut” ja “vaatan kuidas beebi magab” kõrgus.

 

 

 

Valmis on alles pool toast! Ja palju mõtteid, mis algselt plaanis olid, siia küll ära ei mahu või ei sobi. Näiteks oli mul planeeritud kena baldahhiiniga lugemisnurk, mille aluseks vaipade asemel hoopis puuvillaja kaetud pehmest materjalist pallimere bassein. Tegin selle valmiski ja panin üles, aga..kuidagi ei sobi. Ma ei tea, kas on baldahhiin vale tooni või mis lahti, aga mu peas oli see kooslus hoopiski ilusam.

 

 

Ja ma luban, varsti kirjutan ehk millestki muust ka kui lastetoast. Ehk..äkki.. ;)

 

Share:

5 Comments

 1. 24/05/2017 / 21:10

  Ei ole vaja ;) lastetoa postitused on mu lemmikud!

  • Miramii
   Author
   25/05/2017 / 16:29

   Nii tore! Minu lemmikud ka :D

 2. Ingver
  26/05/2017 / 16:24

  Minu lemmikud samuti :) Usun, et publikule meeldibki lugedes kulgeda blogija enda elutempos. See, mis Sulle hetkel prioriteet- sellest ongi tore ka teistel osa saada!

 3. E
  30/05/2017 / 11:47

  Kust kummut ostetud on ?

  • Miramii
   Author
   30/05/2017 / 11:48

   Osta.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *