Lisasime veel kohviku hõngu

Kunagi ammu, vist eelmiste jõulude paiku, jalutasin Rahva Raamatus kuni R endale raamatut valis. R loeb hästi palju raamatuid ja mu “parim päev” on see, kui tal mõni läbi saab. See tähendab, et sõidame mõnel õhtul vahetult enne sulgemist Viru Keskuse Rahva Raamatusse, kus tema siis sinna taha osakonda, tähtsate raamatute vahele peitub, ja mina niisama ringi jalutan. Käin kokaraamatute osakonnas, kunstiraamatute omas, ja muidugi interjööri-moe-foto osakonnas ja mul on alati hästi põnev. Harva raatsin mõne endaga kaasa tuua, aga see ei vähenda mu liblikaid, mida seal tunnen.

Lisaks raamatutele on Rahva Raamatus ju ka kõike muud ja nii jäi mulle silma üks lahe tahvel, just säärane, mida kohvikutes kasutatakse. Aga see maksis 55.- või 59.- ja oli jõulukingituste ostmise aeg ja kuidagi mõtlesin, et võtan selle järgmisel korral kaasa. Aga..siis..seda..enam..polnud. Ega tulnud. Ja ei tulnudki pikka aega! Uskuge mind, ma kontrollisin. R neelab ju raamatuid nagu mina Jellybelly komme, ja nii oli mul ikka üsna mitu võimalust selle kontrollimiseks.

Kuni siis kevadel, olime taas poes, vankrivaenlasest I kindlalt minu süles. Ja seal see oli! Säras keset Rahva Raamatu pudi-padi osakonda ja nii ebasobival hetkel kui seda oli beebi tassimisest käed kinni olek. Aga ma ei lasknud sellest segada, haarasin üsna suure karbi oma väikese sõrme otsa ja tõin kaua igatsetud tahvli endale koju.

 

 

Muidugi tekkis nüüd naljakas olukord, sest mul polnud aimugi mida sellisele tahvlile kirja panna. Mingid motivatsioonilaused pole minu teema ja sõnumeid oleks ka tüütu sellisel viisil teineteisele jätta. Aga siis ühel hommikul, kui paberitükikeselt uuesti Chemexi koguseid uurisin, oli asi selge. Meie ääretult-keeruline-kohvi-valmistamise-retsept peab tahvlile saama! Nüüd on see muidugi juba peas, aga…

 

 

Nüüd on meie köögis veelgi enam sellist industriaalse kohviku hõngu, mida vist natukene taga ajasime. Samas on äge, et see pisike nurk on nii mõnusalt meie nägu ja ei pea kunagi piinlikult korras olema, et silma paitaks. Sest see on lihtsalt selline..natukene sassis, natukene kaootiline ja hästi-hästi vaba!

 

 

Share:

9 Comments

 1. Merily
  03/08/2017 / 16:52

  Super äge! :)

  • Miramii
   Author
   03/08/2017 / 18:36

   Äge leid jaa :)

 2. Maris
  03/08/2017 / 22:37

  Oeh, ma ei teagi mis mulle rohkem meeldib – teie köök või vannituba. Mõlemad vist :) Iga kord kui ma mõtlen, et nüüd on see ju küll valmis, siis sa lisad midagi sellist mis sealt just puudu oli.

 3. Helen
  04/08/2017 / 02:20

  Oi nii ilus :) kas Sa võiksid mulle palun mõõdud öelda, olen praegu ise kahevahel kas tellida suurem või väiksem variant :)
  Helen

  • Miramii
   Author
   04/08/2017 / 09:48

   Ma arvan, et see on umbes 30×40, aga saan üle mõõta alles esmaspäeval.

   • Helen
    04/08/2017 / 21:54

    :) ple vaja hakata eraldi mõõtma, pikkus on sama ma jäin lihtsalt laiuses kahtlema. Aga see suurus on ok igati :-) ps see koht kus shoppan on granit.com, ma usun et midagi sealt leiad ka Sina ;)
    Helen

    • Miramii
     Author
     05/08/2017 / 00:13

     Granit on mu lemmmik. Helsingis ja Oslos käies külastan neid alati, aga ei teadnud et neil ka e-pood on. St. teadsin aga, et Eestisse ka lõpuks saadavad. Aitäh selle eest :)

 4. Epp
  04/08/2017 / 09:47

  Mulle meeldib väga, et sa loo rääkisid juurde sellele tahvlile, nii lõbus oli lugeda. Hoopis teistmoodi kui teised postitused, mida on olnud seni lihtsalt ilus vaadata. Tee veel! :)

  • Miramii
   Author
   09/08/2017 / 22:39

   :D no..see polnud meelega. Ma ei mõtle kunagi ette, mis kirja läheb :) Aga loodame, et tuleb veel!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *