Leidsin Pierist diivanile venna!

Meie kodus oli üks suur lahendamata probleem- külalised ei mahtunud istuma. No okei, siis ju mahtus, kui neid vaid üks korraga käis, aga suurem seltskond pidi lihtsalt põrandal istuma. Mis pole ju eriti kena lugu.

 

Diivan- Pier

Küll aga, kuna meie esimene diivan sai selline väga ekstravagantne ja eripärane- sinepikollane, sametist ja nööpidega, siis ei olnud teps mitte lihtne ülesanne tekkinud probleemi lahendada. Võimalusi oli siiski mitu-

 • Leida senise diivaniga ideaalselt sobib teine diivan. – Tundub võimatu ülesanne, sest diivan nr. 1 on pärit taaskasutusest.
 • Lükata diivan teise seina ja päris diivani koht asendada kahe tugitooliga. – Meie elutuba ei ole kummist ja nii tunduks see järsku hästi täis. Või isegi, kui ruumi ju oleks, siis mis värv küll kollase kõrvale sobiks? Leidsin ideaalseid, ja päriselt ka mugavaid, tegelasi vaid valgetes ja beeźides toonides. Natukene meeldivad ka Papasani toolid, aga selle kodu stiiliga need vist ei sobiks. Viimsi omasse paneksin aga küll.
 • Osta Pierist armsad tumbad ja panna neid põrandale suvalistesse kohtadesse. – Ilusad küll, aga külalisi ikka nendele istuma ei sätiks. Samas jalgade toetamiseks oleksid need lahedad ja küllap meeldiksid ka lastele.

Kuna ma aga ühe koostöö raames Ülemiste keskusega Pieris mingit sarnase stiiliga diivanit nägin, siis tuli lähemalt uurida. Ja, nagu esimesel pildil näha, jõudsin õndsa tulemuseni. Tegelikult kaalusin korra sama diivanit ka hoopis hallis variandis, aga kuna see kollane on tõesti harva esinev nähtus, siis ei olnud siin tegelikult enam mõtlemisruumi. Õnneks. Sest ma olen lõpptulemusega nii-nii rahul, et vahel leian end mõtlemast- kas see on ikka minu kodu? 😛

 

 

See, paremal pool paistev tumba, on ka midagi, mis meie elutuppa imehästi sobiks. Aga kuna oleme oma kohvilaua nii suure valinud, siis ega see vist väga hästi enam ära ei mahuks. Või siiski… Kujutan ette, et I’le meeldiks see ka väga. Tore uus takistus millel ronida..

 

 

Kuigi ma ei julgeks elusees Indiasse minna (aitäh, meedia), siis on sealse hõnguga sisustusemesed mulle alati väga meeldinud ja selline sirm oleks imekena mõnda päikeselisse tuppa sillerdama panna. Ma võibolla leiaks sellele ka oma kodus koha, kuid alles siis, kui I. piisavalt suur on ja oma enda toas mängida eelistab. Siis saaks ta, praegu elutoas asetsevasse mängunurka, hoopis kodukontornurga üles seada ja näiteks sellise toredusega eraldada.

 

Kauplus Pier

 

Kauplus Pier

 

Meie kollane diivan Pier poes 

 

 

Kui diivani kätte saime, oli terve õhtu tegemist täis. Nimelt, on mul see viga, et kui ma kohe kõiki erinevaid mööblipaigutamise variante ära ei proovi, siis jääb see mind piinama. Et äkki oleks teisiti ikka parem. Ja nii pidi vaene R kesköö tunnil koos minuga lauda ja diivaneid muudkui ühest kohast teise paigutama. Vahetasime nende asukohad, proovisime erinevaid nurki, laua asukohta ja kõike. Aga niiviisi oli ikkagi kõige parem. Nii on aknaurvad ikkagi elutoa suhtes avatud ja valgus pääseb kenasti liikuma. Lisaks, on elutuppa astudes see diivan kuidagi eriti suursugune ja loob ülihea esmamulje.

 

 

 

Diivan ise on ülipehme ja siidine. See saabus mugavalt ühes tükis ja ühes samast materjalist padjaga. Padi aga rändas meie diivan nr. 1 peale, sest tegelikult on nendel kahel mööbliesemel ikka natukene erinevad värvid, kuid diivanipatju vahetades, andis need siiski omavahel paremini suhtlema saada.

 

 

Milleks see siis hea on? Muidugi külaliste paigutamiseks, kuid lisaks on see ideaalne lugemistool. Sellele mahub imehästi üksinda laiutama nii, et on hästi-hästi mugav. Ja kuna sellel on ju ebastandartselt kõrge seljatugi, siis saladuskatte all ütlen, et see on ülihea jalgade toetamise punkt.

 

 

 

Nii, et selleks, et unikaalseid ja isikupäraseid esemeid leida, ei peagi alati vanakraamipoodides tolmu üles keerutama. Vahel on leiud ka täiesti tavalistes sisustuspoodides. Pier ongi silma jäänud oma hoopis teistsuguse stiili poolest ja pood üles ehitatud selliselt, et kui sa ehk esimesel korral isegi ostuta lahkud, siis teisel ja kolmandal külastamisel võib midagi uut silma jääda. Pood ei väsi üllatamast.

 

Postitus on sündinud koostöö raames.

 

Piltidel olev kollase, kahekohalise diivani REGINA leiat SIIT

Pier koduleht koos e-poega – www.pier.ee

Pier kauplused leiad Tartust Lõunakeskusest ja Tallinnast, Ülemiste Keskusest

 

 

Share:

2 Comments

 1. Renate
  25/05/2018 / 12:32

  Issand ma pole kunagi sinna poodi sisse astunud, sest on jätnud natukene Jyski mulje. Aga nii ilusad leiud! Seda diivanit on otsekohe minul ka vaja, kas neil musta või valget ka oli?

 2. Epp
  28/05/2018 / 14:31

  Väga ilus kõik koos seal teil 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *