Kui üks tuba jääb puudu

Olen alati olnud väikeste kodude suur fänn. Väikestes kodudes on justkui seda pererõõmu ja armastust rohkem näha- see ei haju mööda elamist laiali ja on alati tuntav, nähtav ja käega katsutav. Viska pilt kasvõi IKEA kataloogidesse- kas ei tundu, et selles “täis topitud” köögis on palju õdusam perega õhtust süüa kui suures-suures söögitoas. Okei, ma olen reklaamiohver ka ja olen alati olnud (kui te vaid teaks mu kirge hambaharjade-pastade vastu), aga seda sama on tunda ka kataloogilehtedelt väljaspool. Kas sa pole märganud, et kui su sõbrannal-sõbral on suur elamine, siis kõik kogunevad ikka lõpuks kuskile kitsamasse alasse, näiteks kööki. Eksju?

Aga sellest hoolimata, et meie kodu pole nüüd teab mis väike, ega ka eriti suur, tunnen ma puudust ühest toast või suuremast elutoast. Sest kontorinurk magamistoas ei ole just kõige geniaalsem idee mille peale ma tulnud olen. Aga mis seal salata- hetkel ju teisiti ei saaks. Beebi magab meie voodis ja ainsad “töötunnid” on need mil ta vahel harva magada raatsib. Ja siit näen teda hästi ja saan kohe kohal olla kui ta oma pead tõstab.

 

 

Tükk aega oli mul laua taga hoopis söögilaua tool, mille kunagi IKEA’st meeltesegaduses ostsin. Meeltesegaduses sest..see on plastikust ja ma muidu ikka proovin teadlikult seda materjali meie elamises vältida, aga kuidagi ta ikkagi siia sattus ja suutis mind teenida mitu aastat. Nüüd ootab, et ma ta müüki panna viitsiksin ja, et uue pere juurde uut elu alustama minna.

 

 

Uus tool on aga pärit 60ndatest ja on päris nahast. Eriti tore on selle juures aga see, et see keerleb, noh, nagu kontoritoolid ikka keerlema peaksid. Selle funkstiooni proovis pisike I. ruttu ära ja nüüd, tooli nähes, teab ta alati mida sellega teha saab. Ja mina, mida ma nüüd tegema pean. Aga mina muidugi teen kõike sellist mis ta naerma paneb ülima hea meelega. I pole nimelt klassikaline naeru lõkerdav beebi ja laseb oma kilked välja vaid siis, kui päriselt põhjust on.

 

 

Vähemalt saan kontoritooli otsingud nüüd lõpetada ja oksjonikeskkonna mõneks ajaks rahule jätta. Või tegelikult.. tahaks uut diivanit ka. Kuigi selle ma äkki ikkagi raatsin päris poest osta. Nii vahelduseks..

 

 

Share:

4 Comments

 1. AR
  28/11/2017 / 23:28

  Mis oksjonikeskkonnast on täpsemalt jutt, kui küsida tohib?

  • Miramii
   Author
   28/11/2017 / 23:30

   vana hea osta.ee :)

 2. Helen
  03/12/2017 / 21:33

  Hei! Kuidas kolimisplaanid Pärnsse edenevad? :)

  • Miramii
   Author
   04/12/2017 / 15:56

   Ikka täitsa aktiivsed. Üks meist juba Pärnakas :) Loodan peagi rohkem kirjutada sellel teemal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *