Galeriisein

Galeriiseinad kodudes- need räägivad oma perest hirmus palju. Kus nad käivad, mis neile meeldib, kes on nende sõbrad ja muud säärast. Mulle meeldivad need väga ja seetõttu igatsesin praegusesse koju midagi just sellist- mis teeks kodust kodu ja jagaks tükikest meie olemusest ja hingest ka teistega.

Mul on selles kodus üsna mitu asja, millega ma rahu sõlmima pean. Minu mustlashing leiab end ikka ja jälle erinevatelt kinnisvaralehtedelt, aga ei. Ei! Elame nüüd ühes kodus kauem ka kui paar aastat- enne last oli see kolimise ja valimise asi just kui hobi, aga nüüd ei saa sellega enam nalja teha. Väikene laps vajab stabiilset elukeskkonda, mitte pidevat kolimist. Onju.

Seega tuleb välja mõelda, kuidas köögis akna puudumine kompenseerida ja mis selle riidekapiga peale hakata. Muu on nagu OK. Kui oleks vaid ka rõdu.. Aga olgu. Mul on mustmiljon Pärnu parki, saame rõduta ka. Ja selle akna puudumise osas tulin ma kahele geniaalsele ideele, mis vaid teostamist ootavad.

 

See sein, ma ei tea, kas on valmis või ei ole. Ideeliselt mahuks ju veel ja ka kõrval seinal on veel pisut ruumi. Arvestades, kui palju ma meie pere väikseimat pildistan, siis tõenäoliselt saab kõik lahedate piltidega täidetud.

Lisaks silmailule, meeldib pisikesele neid vaadata ja näpuga Davidi koerale näidata. Iseennast meeldib samuti näha- eriti elevile ajab Portugali pilt. Mis seal salata, mind niisamuti.

 

 

Ja siis üks asi tuli meile veel. See ilmatumalt suur peeglike-peeglike-seina-peal. Ka see oli üks salakavalast plaanist kööki valgust saata ja tegelikult annab see peegel näiliselt korterile suure hulga ruumi juurde. Ema ütles isegi, et see mõjub natukene nagu uks ja just see lause andis mulle ühe teise idee. Aga sinna läheb veel tõenäoliselt natukene aega, aga usun, et see lahendab pool probleemist hoobilt! Teise poole lahendamine on keerukam, aga teostatav. Seda viimast lubati mulle sünnipäevaks, aga arvestades, et mu sünnipäev on juba 3.09, siis see on vähetõenäoline. Aga fingers crossed!

 

 

Aga muidu, meil hakkab siin linnas Weekend ja ma olen täitsa põnevil. Ei, ma festivali lõbust osa saama ei rutta, aga olen kuulnud kõiksuguseid lugusid sellest, milliseks Pärnu sellel pikal nädalavahetusel muutub. Kuidas pargis täituvad telkidega ja poodidest saab toit otsa.

Esimesed Weekendi kuulutajad on end meie majas igatahes sisse seadnud- elame tegelikult “majutusasutuses” ja kuus Soome poissi võtsid kohad juba sisse. Kuulsin veel, kuidas üürileandja neid manitses- oksendada ei tohi! :D

Share:

2 Comments

 1. Hanna
  17/08/2018 / 18:23

  Lihtsalt pean mainima, et see teie seinake on imeline!! Räägib lugu ja on visuaalselt nii-nii nauditav. Vahel on veidi kahjugi vaadata, et tänapäevased skandinaavialikus stiilis kodud on täis minimalistlike postreid/pilte, mis tihti mõjuvad täiesti iseloomutuna ja on kahjuks ka valdavalt sisutühjad. Aga seda suurem rõõm tekib nähes, et keegi sisustab oma kodu asjadega, millel on tähendus.

  • Miramii
   Author
   21/08/2018 / 14:42

   Aitäh Hanna! Kuna see on juba mu kolmas kodu, siis tunnen, et mida “kodu edasi”, seda rohkem..endale. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *