Beebi sai endale stange

Kord oli blogiauhindade jagamine, kust ma taaskord osa võtsin ja juba teist aastat järjest sisustus-remont-loome kategooria blogide seas esimese koha ära napsasin. Aitäh teile!! Auhinnaks sain ma Molami Stuudio kinkekaardi, mille eest sain valida midagi vahvat nende sortimendist. Uurisin ja puurisin nende kodulehte ja silma jäid toredad klotside moodi kastid ja jänkudega raamaturiiulid, mis I tuppa ideaalselt sobiksid. Aga siiski- võtsin julguse kokku ja pärisin, et ega nad midagi hoopis minu soovide järgi teha ei tahaks. Ja ta tahtis küll! Ja siis see sündis- maailma-lahedaim-stange!

 

 

 

Tegelikult polnud minu mõte pooltki nii praktiline – mina käisin välja idee maja raamist ja ühest pulgast, kuhu riideid riputada. Küll aga ollakse Molamis nii targad, et valmis hoopistükkis etem isend ühes mitme riiuli ja palju stabiilsema olekuga. Nii saan ma lisaks riidepuudel olevatele riietele sinna ka muid asju panna- papud, mõned edevad mänguasjad ja tihti kaasa reisivad pleedidki leidsid endale oma koha. Varem laiutasid need kas voodi äärel või ühes valges korvis, mis suurt põrandapinda enda all hoidis. Nüüd on aga kogu lugu palju organiseeritum ja korv võib uue elu juurde minna.

 

 

 

 

Tegelikult seal kus nüüd stange on, olid ju enne riiulid. Eks siinid reedavad seda päris osavalt, kuid nendega tegelemine võib natukene oodata. Ja siis otse riiulite all oli diivan, kus meie külalised magada armastavad. Küll aga ei viibi öised külalised meil nii hirmus tihti ja hall diivan võib selle vahepealse aja meie magamistoas veeta. Kui aga külalised saabuvad, veeretame me selle üle koridori I tuppa tagasi. Seoses selle pisikese muudatusega on meil ka magamistoas uued mõtted, aga eks nendest hiljem.

 

 

 

Lisaks stangele, oli Molami Stuudio nii lahke ja saatis ka raamaturiiuli ning nagi. Raamaturiiulit olime me sellesse tuppa juba ammu igatsenud, sest aknalaual seismine pole raamatutele just kuigi hea. Meie olime aga koguaeg veendunud, et alustame riiulite tegemisega “nüüdsamakohe” ja seega seda suureks probleemiks ei pidanud. Ja siis seda ei juhtunud. Üldse mitte. Nüüd on aga raamaturiiul siiski olemas ja saab hoida kõiki toredaid teoseid, mida I’le lugeda armastame. Lugu mõmmidest, kes arstile lähevad, on ta lemmik. Küll aga vaid siis, kui R. seda talle ette loeb, sest noh..ütleme nii, et karu häält ta imiteerima ei pea.

 

 

 

Sellised seina peale kinnitatud raamaturiiulid on alati mu lemmikud olnud, kuid neid poest leida on täiesti võimatu. Uskuge mind, olen proovinud. Õnneks on need roosade jänestega Molami valmistatud raamaturiiulid palju ägedamad kui tavalised valged ja sobituvad lapse värvilisse tuppa ideaalselt! Muidu oleksid need valged olnud ja äkki seina sisse liialt ära kadunud. Ja selline jänku kuju annab toale veelgi lõbusust juurde, kas pole?

 

 

Ja siis nagi. Nagi polnud mul päris alguses üldse mõttes, aga nüüd ei kujutaks enam tuba selleta ettegi. See on väga teistmoodi, lapselik, ja ääretult praktiline! Panime selle just nii kõrgele, et pisike laps oma hommikumantlit või seljakotti riputada saaks. Või siis saab sellel toredasti järgmise päeva outfite eksponeerida. Teate küll.

 

 

Armas, kas pole? Eriti muidugi selle oeuf’i jänku kampsuniga, mis samuti täna saabus. Kui ma selle I’le selga panin siis..tahtis mu süda armsusest lõhki minna. Õnneks ostsin aastase suuruse ja nii saab seda veel pikalt kanda.

Olen rõõmus, et lapse tuba hakkab lõpuks valmis saama. Ja siis veel ei hakka ka. Nüüd on vaja veel kardinate hoidjaid, välja mõelda, kuidas kardinad naaatukene pikemaks teha ja midagi nende siinidega ette võtta. Aga muidu..muidu olen ma sellest ruumist täpselt nii vaimustuses kui alguses, ja tundub, et saab aina paremaks minna.

 

 

 

 

Kui ka sul tekkis mõne Molami toote vastu huvi, siis ära pelga nendega ühendust võtmast- väga sõbralik, soe ja vastutulelik suhtumine on garanteeritud! Ja minu hullumeelse soovi nad täitsid, kindlasti mõtlevad nad ka sulle midagi välja!

 

Aitäh teile, et minu poolt hääletasite ja Molamile, et nad auhinna välja panid ja EBA’le, et nad võistlust korraldavad!

 

Share:

20 Comments

 1. LJ
  27/07/2017 / 12:48

  Kust sa neid ilusaid megatillukesi tulekesi saad ja kas need on patareiga või käivad seina? :) Ma olen igalt poolt otsinud just neid megapisikesi.

  Ja muidugi väga äge stange! :)

  • Miramii
   Author
   27/07/2017 / 14:05

   Tead, ma ka otsisin neid mega kaua. Eestist vist väga pikka ketti ei saagi :( Mind aitas välja Norra reis. Lühikesed, patareidega ketid, olid vahepeal müügil Rahva Raamatus. Minu omad käivad jah, seina.

   • Kätrin
    28/07/2017 / 09:30

    Mina tellisin need patareidega pisikesed tulukesed Aliexspressist. Mingi 1-3 euri maksis vms. Aga ma ei mäleta mis nime alt otsima peab.

 2. H.
  27/07/2017 / 13:59

  See stange on hästi ilus muidugi aga samas praegusel kujul jube ohtlik, paariaastasele lapsele nt – te vbl sätite seal veel midagi ümber aga igal juhul tuleks korralikult seina kinnitada.

  • Miramii
   Author
   27/07/2017 / 14:04

   Ma ei taha olla kuri aga mul on juba natukene villand nendest ohutusalastest kommentaaridest :D Reaalselt.. Ma ei saa kõike teha kohe selliseks, et oleks sobilik beebile, kahesele, neljasele, kooli minevale lapsele ja teismelisele. Kõike sätime ikka hetke olukorra järgi.

   • Miramii
    Author
    27/07/2017 / 14:09

    Ja saan aru, et sa tahad head. Aitäh. Aga olles mu blogi lugenud siis..noh, ehk tead, et olen üsna mõistlik inimene, kes samuti asjadest kuulnud ja teadlik on. Nagu sinagi ;)

    • Anna
     27/07/2017 / 14:55

     Haha. +1 :D

     Aga stange on äge ja see nagi on mu lemmik!

     • Miramii
      Author
      27/07/2017 / 15:42

      Ahjaa, sa saad ju ka kindlasti samasuguseid märkuseid :D

 3. JJ
  27/07/2017 / 22:13

  Need ohutusalased kommentaarid käivad minu kapsaaeda. Koos minu omadega oli H. oma siis kolmas. Ma olen täitsa nõus, et osa asju tuleb omal nahal kogeda. Nt esimese lapsega ei olnud meil toataimi, madalaid aknalaudu, maas seisvaid riiuleid/kingakappe jmt mööblit, mida annaks kaela tõmmata. Teisega on, ja need olukorrad, mil oht oleks vaja likvideerida, jõuavad kätte varem, kui arvata võiks. Novot, siis tundubki vahel, et tahaks teisi säästa sellest, mida oled ise omal nahal kogenud. Ei muud.

  • Miramii
   Author
   27/07/2017 / 23:55

   Oh, ei, mitte ainult sina. Mul on ka meilid teemadel-
   Lambi juhe on maas, kui laps sõpradega mängib, võib sinna koperdada.
   Sahtlitega kummut pole hea mõte, sahtlite peal saab ronida.
   Aknad käivad suurelt lahti, sealt saab alla kukkuda.
   Trepid on avatud, need on ohtlikud.
   Voodi võib ümber kukkuda (katsetasime aastasega, ei kuku)
   Jne.

 4. Kerli
  10/08/2017 / 09:55

  Nii armas stange :) Sooviksin teada, kust selline puidust fotoaparaat on pärit?

 5. Kerli
  10/08/2017 / 10:00

  Juba leidsin selle fotoka müügikoha. Kuna avastasin alles nüüd teie blogi, siis jõudsin edasi lugeda ja leidsin ka vastuse. Nii lahe blogi tundub, nii et hakkan seda kindlasti lugema. Selliseid sisustusblogusid on nii vähe.

  • Miramii
   Author
   10/08/2017 / 10:22

   Hästi vahva fotokas jaa! Ja tere tulemast :)

 6. Kati
  14/08/2017 / 11:56

  Neid patareidega tulukestega ketikest leidsin mina Rocca Al Mare Bauhausist. Mina ostsin küll kevadel aga kui ma ei eksi siis hiljuti seal käies nagu silmasin neid ka. Päris piisava pikkusega juhtme otsas ja tollel ajal olid neid kahes/kolmes erinevas toonis. Kas värvilised täpid valgel seinal on kleebised või värvitud?

  PS! Sul on võrratud postitused ja pildid, ainult vaata ja imesta! Oleks mul ka selline stiilitunnetus kodus sisustamisel :) Tahaks näha ka lapsetoa tervet vaadet sest need detailipildid on imelised!

 7. Kadri Koll
  18/09/2017 / 14:05

  Lapsetuba on tõesti väga kena ja samuti ka sisu. :) Inspiratsiooni on küllaga! :) Aitäh!
  Kahju vaid, et teiste ideesid enda omadena Molami tutvustab..
  Olles ise ka lastetuba sisustamas, olen väga palju ideid ja tooteid otsinud, mida oma tüdruku tuppa panna ja osta ning seetõttu tunduski see Molami “välja mõeldud” nagi kuidagi tuttav..
  Nagi on saadaval ju ühelt UK lehelt, kus ka idee näpatud on, kuid sellele pole keegi viidanud: https://www.maisonsdumonde.com/UK/en/produits/fiche/lea-5-hook-coat-rack-160173.htm
  Aga eks keegi peab ju Eestis ka taolisi tooteid pakkuma, kuid teiste ideid enda nime all tutvustades ei ole ju väga ilus tegu?! :)

  • Miramii
   Author
   19/09/2017 / 22:33

   oi, ei oskagi kohe midagi öelda.

 8. 25/09/2017 / 11:14

  Hei Kadri :)

  Väga tore, et ka sellise nagi müügilingi oled leidnud. Mina seda ideed sealt ei leidnud – vaid meie põhjatust pinterestist. müügilingile polnud ka seal vihjet ja ma polegi tutvustanud, et selle idee niimoodi idee välja mõtlesin, vaid oma idee Miramii lastetuppa see nagi teha käisingi välja seda sama pilti talle näidates ;) samamoodi sai ka stange valmis esialgsest ideest pildilt, mis minuni saadeti ja pinterestist leitud on :)

  Ootaksin väga, kui oma pettumusi Kadri otse minule saadad :)

 9. Mari Hermann
  05/01/2018 / 13:31

  Oi, kuidas mulle meeldib su blogi! Vaatan neid selgeid ja ilusaid fotosid. Sa kirjutad väga hästi! Lisaks kõigele muule on sul tõesti väga-väga hea maitse! Olen kindlasti seal top 10 fännide hulgas ilusasti koha sisse võtnud. Olen ka hetkel poja tuba sisustamas, seega ma vist istungi miramii.com lehel mõnda aega. :D

  • Miramii
   Author
   05/01/2018 / 23:31

   Oi kui ilusasti sa kirjutasid :D Ma hakkan just I. teist tuba sisustama :D Siis on meil justkui koos seda tore teha. Kuigi ma veel ei suuda midagi ära otsustada- kas tapeet või värv, kas neutraale või värviline, kas stange või riidekapp :D Põnev! Aitäh, et loed!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *