100% puuvill

Kui ma kunagi Hunteriori showroomis külas käisin, jäid mulle silma ühed toredad asjad vaasis, aga ma rohkem neile tähelepanu ei pööranudki. Jõudsin koju, vaatasin-töötlesin pilte ning mõtlesin, kuidas ka minu koju sellised toredad puuvilla oksad sobiksid. Aga sinna see jäi. Siis, Oslos ringi jalutades silmasin ma samu oksi Sandro butiigis ja panin oma “peab saama” nimekirja üles. Aga tead mis? Nende leidmine polnud üldsegi lihtne ülesanne.

 

 

Sain küll vihje, et lillepoest vahel saab, aga kui olin juba pea kümmet kauplust külastanud ja ikka tühjade kätega jäin, siis hakkasin lootust kaotama. Esimene lootuskiir tuli Nurme lillepoest, kust lubati tellida, aga läheb umbes 2 nädalat. Aga kes tahab, tehke kõne, sest nad tellisid enda poodi vist umbes 10 oksa, mis peaks järgmisel nädalal poes olema! Aga ma ei taha ju oodata.. Ja siis läbi ime leidsin lillede hulgimüügi koha, kus õnneks ka eraisikutele müüakse ja ostsin kõik vähegi ilusad ära. Jess!

 

 

Okei-okei, need pole pooltki nii ilusad kui Hunterioris olid, aga natukene ikka. Neil oli ilus oks, mis hargnes ja oli silmale ka üksi nii ilus vaadata. Minul on vaasis 4 oksa, aga ehk sobivadki mu natukene segasesse koju just sellisel viisil.

 

 

Ja siis pöörame korraks tähelepanu mu vaasidele. Need on Kähleri Omaggio vaasid, mida müüb Kaubamaja. Meil oli kodus seni vaid üks natukene kenam vaas, samuti Kaubamajast, kuid sellega kõik piirdus. Alati kui keegi lilli tõi, pidin panema need ühte toredasse klaasist pudelisse või tühjendama teise vaasi. Aga mis elu see nii on, eksju. Nüüd on mul aga 3 Kähleri vaasi (sest üks Kähleri vaas pole üldse see!) ja lilli mahub palju. Või ka mitte, sest need puuvilla oksad, eksju.

 

 

Minu vaasid leiab siit: kõige väiksem, keskmine, suur on otsas, aga on sarnane, siin.

 

Ja seoses taimedega juhtus ühel päeval üks ääretult tobe lugu. Olime just uue söögilaua saanud ja tahtsin valgesse vaasi midagi lihtsalt- eukalüpti ja kipslille sarnaste õitega oksi, mida samuti kimpude kaunistamiseks müüakse. Ostsin 3 valgete õitega oksa ja kaks eukalüpti ja maksin 15.-. Müüja ütles, et enne Valentinipäeva ongi kõik hinnad kallimad.. How silly is that. Et müüa vähem, kallimalt ja mitte pakkuda konkurentsi, selle asemel, et klientides usaldust tekitada, müüa ka nendele kes muidu ei osta, ja kasvatada müüki. Aga mida ka mina tean :)

Share:

10 Comments

 1. Kerli
  16/02/2017 / 13:12

  Kaua need puuvillaoksad kestavad? Ning mis hinnaklassi jäävad? Tuleb vist ise Nurme lillepoodi minna jahile :)

  • Miramii
   Author
   16/02/2017 / 13:13

   Ma ei tea, need on mu esimesed ☺ aga tundub, et igavesti! Minu omad maksid 1,90 aga Nurmes võivad kallimad olla.

   • Mirjam
    16/02/2017 / 15:50

    Jep, need kestavad igavesti. Mu vanaemal on kodus olnud need nii kaua kui ma mäletan. Kusagilt NSV-liidu vabariigist toodud veel.

    • Miramii
     Author
     16/02/2017 / 15:52

     :D haha, väga lahe.

 2. H.
  16/02/2017 / 14:55

  Heh, ma esimest pilti nähes mõtlesin, et need on vatist ja suvalistest kuivanud okstest ise meisterdatud :D

 3. Kadri
  21/02/2017 / 20:06

  Teemaväline küsimus, kuid kuidas te oma pesumasin-kuivatiga nüüd pärast rohkemat kasutust rahule olete jäänud? Olen oma uue kodu tehnika valimisega ametis :)

  • Miramii
   Author
   21/02/2017 / 23:06

   Hei!

   Kuskil vastasin ka sellele, aga ei leia üles. Kuid olen endiselt väga rahul :) Müratase pole üldse hull, nagu kardeti ja vannituba kuumaks ka ei aja. Kuivatit me igapäevaselt ei kasuta, aga voodipesude ja rätikutega vahel küll. Mõnus lisa on see ikkagi ja ilma enam ei tahaks. Lisaks meeldib mulle väga pesumasina suurus, sest sinna mahub kasvõi terve vaip ära (üks on selline mida pesumasinas pesta on OK) :D

   Ja siiis meeldib see, et kui ma “kahte sokki” pesen, siis arvestab vee kulu ja aja automaatselt kaalu järgi ja masinat mõttetult vett täis ei lase. Ja ka 30 min. funktsioon on mõnus kui midagi kiirelt vaja. Rääkimata tõesti heast käsitsi pesu programmist.

   Igatahes- rahul :) Nõudepesumasinaga ka, aga ma ei tea kas sellest üldse kuskil pikalt rääkinud olengi.

   • 27/02/2017 / 17:46

    mul täpselt samad küsimused, tahan ka sinu reklaami peale kuivatiga masinat!

 4. Kelly
  25/11/2019 / 12:45

  Tere,

  Mis hulgimüügist täpsemalt said? Ma kaua kaua otsinud ja kuna mul omajagu neid ikka vaja, siis otsin soodsamat hinda taga.

  Tänud ette!

  • Miramii
   Author
   25/11/2019 / 16:54

   Mul on nii kahju, aga ma ei mäleta :( Vaatan, kas instas mõne pildi all olen kellelegi öelnud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *