Valge

Just siis kui ma olin seda mõnusat päikselist jaanuari nautima hakanud, saabus lumepoiss. Mis on põnev, sest Viimsis on valmimas üks lahe suusamägi koos tõstuki ja kõige muuga ja ehk on ka meil võimalus see ära proovida. Aga enne jõudsin koju natukene nartsissisibulaid tuua ja oma lemmikusse savist potti kasvama panna. Ostsin selle poti kunagi Rimist aga siis oli sellel üks natukene minu silmi riivav kaunistus küljes. Noh, enam pole.

Mulle meeldivad väga-väga naturaalsed asjad ja nii ei leia meie kodus eriti plastikust vidinaid. Puust detailid annavad kõigele natukene midagi head juurde, kas pole? Isegi, kui tegemist on veinikarahvinile korgiks olnud palli ja maha kukkunud puidust helmega.

Teine, samalaadne savist pott, hoiab endas küünlaid mida meie majapidamises ikka rohkelt läheb. Kui ma aus olen, siis meie elutoa laelambi pirn on läbipõlenud (kuigi see oli vist LED ja sellisel juhul sellel mingi muu häda..) juba õige mitu kuud ja tänu suurele hulgale taustavalgustustele me seda eriti ei igatsegi. Või see tähendab- kohe üldse ei igatse.

Kas teadsid, et peale küünalde põletamist tuleb tube õhutada, sest küünalde põletamisest eraldub rohkelt tahma ja see ei ole su hingamisele üldse mitte hea. Ma ise ei olnud sellele kunagi mõelnud aga õnneks õhutame tube niigi igal õhtul ja hommikul.

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *