Update: Kodu müük!

Sellest, kui me kuulutuse üles panime on juba möödunud hulk aega. Ma arvan, et see toimub umbes jaanipäeva paiku. Oh kui palju kuulutuse vaatajaid ja jagajaid oli! Arvan, et ületasime nii mõnegi rekordi ja tuttavad maaklerid vaatasid numbreid suurte silmadega.

Aga mis sellest? Ega keegi osta ei tahtnud ju ikka. Muidugi- suvi! Kes ikka kolida viitsib.  Olime veendunud, et sügis toob midagi muud. Ja nii see oli! Ühel hetkel oli telefon pea punane ja vaatamisi jagus mõnele päevale lausa mitu. Mulle tekkis hirm.

Mis siis, kui keegi tahabki minu kodu ära osta? Mul ju pole uut välja vaadatud.

Ja nüüd tahavad. Lausa mitu inimest! Vahel tabab mind hirm tuleviku ees aga siis vaatan hetkel välja vaadatud eluasemeid ja see asendub ärevusega. Uusi elukohti me väga palju vaadanud pole, aga oleme siiski leidnud nii mõnegi mis just meie vajadustega sobiks. Mõned päevad tagasi olime nii julged, et läksime vaatama ka ühte kergelt lagunenud maja ja olime veendunud, et meil on soovi see üles ehitada! Kui ma aga toas seistes läbi majas olevate aukude õues lendlevaid lehti nägin, matsin selle mõtte kiirelt maha. Mu mõtteid toetas R’i jutt kes hakkas rääkima midagi maja soojustamisest, põrandate üles võtmisest ja maja aluse täitmisest, seinte lahti võtmisest ja soojustamisest ja..ja kõigest mis ei olnud kohe kindlasti vaid “värvime seinad valgeks ja hakkame mängima”. Viimane on umbes see, milleks mina valmis olen.

Küll toob kolimine kaasa arvatavasti väikese piirkonna muutuse ja sellega seoses pean head aega ütlema nii mõnelegi praegusele mugavusele. Aga ma olen selleks valmis!… vähemalt..ma arvan, et olen.

IMG_2576

 

Share:

4 Comments

  • Miramii
   Author
   07/09/2015 / 15:35

   Omal käel :)

 1. 08/09/2015 / 23:55

  Väga kihvt ja soovin edu ning julget pealehakkamist! :)

  • Miramii
   Author
   09/09/2015 / 08:41

   Aitäh, Eneli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *