Ülemiste keskuse sisustuspoed

Ühel päeval sai meil natukene kõrini sellest “ootel” olevast kööginurgast ja otsustasime oma päid poodidega tuulutada. See tähendab tegelikult seda, et R. kasutas kõrval oleva autopesula luksuslikke võlusid ja mina, noh, mina jalutasin mööda Ülemiste keskuse sisustuspoode. Minu rõõmuks on neid seal üksjagu ja sain ka mitu päris lahedat asja, kuid seda näete juba järgmises postituses! PS! Zara Home peaks end vist sellel nädalal avama! Elevus, kas pole?

 

dscf1663

 

Minu jaoks on Ülemiste keskuse parim osa H&M Home ja seda isegi siis, kui otseselt midagi osta ei plaani. Sealsed väljapanekud on alati ilusad ja inspireerivad ja mis kõige lahedam- poodi astudes saad hetkega aru, mis hetkel kuumimad sisustustrendid on. Arvan, et iga sisustuspood peaks suutma sulle enda trende ja üldiseid just mõne sekundiga selgeks tegema.

 

dscf1656

 

Puit on praegu minu kodus suur-suur teema. Mul on üsna muljetavaldav puidust lõikelaudade kogu ja üks mu lemmik kauss on samuti puidust ja pärist H&M Home kauplusest. Ühe asja, mis siin pildil on, ostsin samuti ära. Kas oskad aimata, mille?

 

dscf1654

 

dscf1660

 

Mina arvan, et küünlaid pole kunagi liiga palju! Eriti selliseid, mis meie “peagi valmivasse” kööki ideaalselt sobiksid! Ma ei mäleta, palju ma teile sellest rääkinud olen, aga võin öelda, et metall ja roostevaba on selles alas vägagi teemas. Ja selline küünal sobiks sinna ju ideaalselt! R. arvas, et meil liiga palju küünlaid ja nii see seekord sinna jäi. Samas, nüüd, pilti vaadates, on mul kuri kahtlus, et see siiski oma koha meie riiulikestel leiab!

 

dscf1645

 

Ülemiste keskusesse sisustusasju ostma minnes, on hea, sest erinevaid stiile on päris palju. On “alati täiesti skandinaavialik” H&M Home ja siis on kergelt julgemate sammudega Hemtex. Lisaks väga eklektiline Pier ja funkstionaalsusest pakatav ZIP.Home. Alati leian midagi ägedat ka Home&You kauplusest. Näiteks seekord leidsin spetsiaalselt kööki mõeldud seebi, mis lubab kätelt muredeta eemaldada sibula ja muud toidulõhnad.

 

Hemtex on minu esimene armastus. Hetmex on see pood, kes tutvustas mulle “põhjamaist” sisustusstiili ja õpetas seda armastama. Sealt vedasin kilekottidega asju koju juba siis, kui endal veel tegelikult päris oma kodu polnudki ja polnud aimugi millal selle saame. Ma ei võtnud neid asju kottidest välja, aga vahel piilusin ja katsusin hellalt. See oli siis, kui Hemtexis kõik valge, sinine, punane, beeź ja tähtedega. Keegi kindlasti mäletab :)

 

dscf1648

 

dscf1643

 

dscf1666

 

Home&You avastasin tegelikult läbi Geneficu, kes sealt kunagi toreda seebialuse ostis. Varem olin sellest poest niisama mööda jalutanud, aga see pood on tegelikkuses palju suurem, kui läbi klaasi tundub. Neil on muljetavaldav valik voodipesu, pleede, dekoratiivpatju ja nipsasjakesi. See on selline pood, kuhu sisse astudes tuleks kindlasti aega varuda- vaadata on palju! Ja, kui see esimesel hetkel ei tundu sinu stiiliga kokku langevat, siis tea, et midagi sobilikku on seal vist igasse interjööri.

 

dscf1668

 

dscf1685

 

Pier on samuti sarnane Home&You’le. Seal on palju ägedaid asju, aga sa pead need lihtsalt üles leidma! Näiteks need mustad linnupuurid sellel pildil. Ägedad, eks? Ja taga paistab laia ümmarguse äärega peegel, mis samuti suurt populaarsust kogunud.

 

dscf1684

 

Seda tooni küünlad võtavad vist eesoleva hooaja hästi kokku, eksole.

 

dscf1681

 

Need, pole küll päris, kuid sobivad interjöörile lisa andma päris mitmetesse kohtadesse. Mina ostsin päris kuivatatud lavendli kaasa Tśehhist ja nüüd on see mu kaaslane igalpool. Söögilauda kaunistades, kohvilauale ilu luues ja vaasis.

 

dscf1686

 

Ka sellel pildil on midagi, mis juba minu kööki kaunistab. Oskad aimata, mis see on?

 

 

POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS ÜLEMISTE KESKUSEGA

 

 

 

Share:

6 Comments

 1. 19/09/2016 / 13:49

  Traadist korv raudselt :)

  Täpselt samad mõtted HM koduosakonna kohta – väga trendikas ja ligitõmbav isegi kui midagi ei osta. Vaatan hetkel internetist Mary Portase saaateid ja neis ta rõhutab ka just selliste trendikate väljapanekute olulisust ostuprotsessis. Näiteks peale “What Britain buys?” on mul hirmus isu vahetada taldrikud kausside vastu välja, sest trendikas on süüa kõike kausist ja kausis näevad kõik toidud paremad välja. Ei haaku küll eelnevasse, aga vaata näiteks mida selle köögiviljakauplusega sisutuse ja äri mõttes tehti https://www.youtube.com/watch?v=KTc7yc2y8i8

  Ülemistes on Jysk ju ka veel – just täna ostsin sealt kardinate õmblemiseks hmm.. kardinad, sest kangapoest ei leidnud midagi sobivad ei materjali ega värvi osas. Sealt võib aegajalt tõelisei pärle leida.

  Kuidas sa muidu nt ebay-st või aliexpressist sisutuskaupade hankimisse suhtud?

  • Miramii
   Author
   19/09/2016 / 16:37

   Aitäh sisuka kommentaari eest, Helen!
   Ebay on minu sõber, aliexpressist pole kunagi midagi tellinud ja ei tea täpselt selle lehe kohtagi. Ebayst ei saa ju ainult hiina-laste poolt tehtud asju vaid ka muud põnevat. Hetkel jahin ühte mõtet just e-bayst, aga..selle hind aina tõuseb ja tõuseb ja ma vist ei raatsi. Aga olen ebayst palju ägedat saanud! Näiteks need kuusnurksed peeglitükid ja metallist kõrred ja lahedad piparkoogi vormid ning kindlasti veel midagi. Aga tõsi, ebay on mu viimane valik. Eelistan osta oma asjad poest, sest..noh, osturõõm, eksole :)
   Ja väljapanekud, tõesti! Ei jõua Zara Home’i ära oodata!!

 2. mai
  19/09/2016 / 14:59

  Üks teema, mille suhtes võiksid arvamust avaldada – need motiveerivad, naljakad, jne sildid, mis pidid juba pikemat aega olema eestlaste lemmikud. Mida arvad neist? Milliseid oma koju seintele riputaksid? Milliseid mitte? Kuskohas on hea valik ostmiseks?

  • Miramii
   Author
   19/09/2016 / 16:34

   Täna nii toredad ja asjalikud küsimused siin blogis :)
   Kui ma olen aus, siis nendest quote postritest olen ma välja kasvanud, kuid on mõned mis mulle endiselt meeldivad! Aga sellised “home is a happy place” ja..”first, coffee” sellised asjad mulle ei meeldi. Oma koju ma riputaksin päris tsitaate. Mirjami Kukupesast on pärit mu kontoris rippuv “Ära vihasta- ainult vaata ja imesta”- Ita Ever. Ja vanas kodus oli paar väikese printsi tsitaati. Aga muidu, vist mitte nii väga minu teema. Osta soovitaksingi Mirjami Kukupesast, sest kui tal pole midagi, mida sa soovid, siis ta saab selle teha :) Minule tegi näiteks VIIMSI postri, mis on mu lemmik!

 3. 19/09/2016 / 19:16

  Ülemistes on veel üks tore sisustuspood Dreamland :P

  • Miramii
   Author
   19/09/2016 / 21:39

   Eks seal palju poode mida ma ei nimetanud :D Mida sa Dreamlandist soovitad? On neil hea voodipesu? Olen kvaliteetse valge otsingutel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *