&Tradition

Nagu paljud läbi blogi teavad, siis oli mul suur õnn külastada &Tradition showroomi Kopenhaagenis. Terve reis oli uskumatult mõnus ja meid (mind+kolme Poola blogijat) koheldi täiesti imeliselt hästi. Nii ööbisime me mõnusas kesklinna hotellis nimega Guldsmeden Carlton ja sõime õhtust jalustrabavalt kauni interjööriga restoranis nimega Växt. Lõunaajal külastasime me ka Copenhagen Streetfood’i, kus kugistasime veini saatel alla mõned tänavatoidu-võileivad, jõime śampust ja sõime suussulavaid kooke. Seda kõike midugi hariva disainijutu saatel. Ma olin kui taevas, tõesõna.

Me olime esimesed blogijad, kes showroomi sellisel kujul külastada said ja nii, teie, mu sõbrad, olete esimesed kes seda imelisust läbi piltide kogeda saavad. Oled sa valmis?

 

DSCF0710_b

Laud: Fly Table by Space Copenhagen         Küünlajalad: 721 grams by Isabell Gatzen

Showroom oli suures just-kui angaaritaolises ehitises. Koosnes mitmest pisikesest toast, millest igaüks oli kokkupandud mõne kohaliku brändi poolt.

DSCF0708_v

Lamp: Bellevue floorlamp by Arne Jacobsen      Diivan: Fly Sofa by Space Copenhagen

Päev algas üürikese sissejuhatusega &Tradition brändi üleüldiselt. Nad ei ole veel väga vanad, kuid on õnnelikud, et on end jõudsalt turule sisse süüa suutnud. &Tradition teeb koostööd erinevate disaineritega ja üheskoos luuakse põlvist nõrgaks võtvaid esemeid!

DSCF0711_v

Disainerid soovivad väga nendega koostööd teha. Nii kuhjuvad lauanurgad rohkete jooniste ja ideedekuhjade alla. Valituks saavad ainult parimatest parimad.

DSCF0715_v

Tool: In Between Chair by Sami Kallio       Laud: In Between Table by Sami Kallio

Mõni ese võtab aastaid aega, enne kui müügiks valmis on. Kas ikka nurgad on õiged, toon? Laius? Kõik peab olema ideaalne. Ja sellisel viisil saame kõige paremini vahet teha originaalil ja replical. Ühe taga on aastate pikkune töö ja teine on..silma järgi järgi tehtud.

DSCF0717_v

DSCF0769_v

DSCF0763_v

Tool: Bar Stool by Norm.Architects

DSCF0774_v

DSCF0784_v

Lambid: Light Forest by Ontwerpduo

DSCF0787_v

Mu ühes lemmik lambid showroomis! Eriti kui neid nii mõnusalt palju on.

DSCF0737_v

Diivan: Fly Sofa by Space Copenhagen       Lauad: Hoof Table by Samuel Wilkinson      Lambid: Mass Light Pendant by Norm.Architects

Puit mis osavalt kokku viidud sameti ja metalliga. Tekib luksuslik tunne, kas pole?

DSCF0745_v

DSCF0740_v

DSCF0719_v

Diivan: Mayor Sofa by Arne Jacobsen/Flemming Lassen       Vaip: The Moor Rug by All The Way to Paris

Diivan on taaselustatud Arne Jacobseni kunagisest samasugusest diivanist. Uue ellu toomiseks saadi luba perekonnalt. Tundub kui midagi üsna ebamugavat? Tegelikult on see aga väga mugav ja nagu me üheskoos nõustusime, siis ideaalne külalistega jutustamise diivan!

DSCF0724_V

DSCF0726_v

DSCF0732_v

Lambid: Flowerpot Pendant by Verner Panton

Mul on väga suur ka enda kodus sellist lampi näha. Meie isend on tumesinine ja sobitub oma hallile taustale ideaalselt!

DSCF0713_v

DSCF0776_V

Lambid: Blow Pendant by Samuel Wilkinson

Eestis müüb &Tradition mööblit ja aksessuaare ELKE mööbel

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *