Tassikoogid Tartus!

Eile oli selline päev, kus mina pidin minema Tartusse sisustusmessi kaema ja elukaaslane Valgasse oma asju ajama. Nii-siis ühendasime jõud ja hakkasime varasel hommikutunnil lõuna poole sõitma.

Tartu oli vahva! Mõtlesin, et küll mul on ikka kerge armuda- teame ju mu suviseid romansse seoses Haapsalu, Saaremaa, Muhu ja isegi Paldiskiga. Ja nüüd siis Tartu ka.. Mul on selline tunne, et ma tahaks elada igas Eesti linnas natukene.. samas tean, et lahkuminekud oleksid minusugusele raskele hingele alati keerulised.

Külastasin Tartus mitmeid kohti aga..aga alustame Tassikookidest! See, kes täna muffineid ei tee..see..sellel pole muffini isu. Ma küll teeksin, aga mu “kodutu” staatus ei lase sellel kahjuks juhtuda.

DSCF3414

DSCF3415

DSCF3419

DSCF3423

DSCF3425

DSCF3427

DSCF3438

Rohkem pilte näeb siit! Oh kuidas ma juba igatsen nende suhkruseid maitseid. Muidugi meil olid asjaolud armumiseks igati paigas- väljas kergelt karge kuid värviline ja mõnus sügis ja sees soojus ning maailmasaladused mida kohvitassi saatel arutada!

Share:

3 Comments

 1. Svea
  18/10/2015 / 20:46

  ma pole nende uude kohvikusse jõudnud, aga igal võimalusel tasku keskusest ma tassikooke kaasa haarasin, nii head:)

  • Miramii
   Author
   18/10/2015 / 20:48

   Kui internetist kohta otsisin..leidsin ka, et on vaid Tasku keskuses. Küll oli mu üllatus suur kui ühte vanakraami poodi minnes üle tee neid silmasin! Isegi kaasas olnud noormeestele meeldis väga ;)

   • Svea
    18/10/2015 / 20:50

    Aga ehk nad avasidki alles hiljuti selle kohviku ja sp ma polegi sinna veel jõudnud :D Võtan ette, kui maale lähen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *