Pulo disain

Eile oli vist üks vahvamaid päevi viimasel ajal. Nimelt, meil sai reedel, esimesel aprillil, R’iga 7 aastat! 7 pikka aastat oleme me koos elanud ja olnud.. jah, me jätsime pika “armastab-ei armasta” osa vahelt ära ja kolisime kokku peaaegu kohe. Nii jäid meie teineteise tundmaõppimise ja harjumise aastad esimese üürikodu, vanalinna väikese korteri seinte sisse. Ja nüüd..nüüd on ju juba asjad hoopis teisiti.

Kuna aga reedel külastas mind kõva migreenihoog, siis pidime kõik plaanid katki jätma ja otsustasime hoopis laupäeval kodutööde eest põgeneda ja päeva esimese poole lõbusalt veeta. Nii nautisime me hommikusööki Klausi kohvikus ja päeva Disainiturul. Ja diainiturg..ohohooo! Seal oli nii tore! Oli meeletult vahva näha, kui paljudele mu blogi korda läheb ja kui paljud kohalikud tegijad minu tegemistest lugu peavad. Nii käisin ma ringi, ajasin juttu ja kogusin kontakte. Vahva! Ja..lisaks kontaktide kogumisele leidsime me ka paar ägedat asja oma koju.

Üks nendest on Pulo disaini vaas. Olen juba ammu igatsenud nö. “ühe lille vaasi” ja seal see mind ootaski. Pulo disaini tegijad on naised, Kati ja Liis,  kes kogu töö ise ära teevad, äge, eks? Nad kirjutavad oma kodulehel nii:

Meie disaini käekiri on minimalistlik aga meie tootmine on maksimaalselt säästlik. Kasutame vingete Bolefloor põrandate tootmisjääke, millest liimpuitu valmistame. Treimise, puurimise ja freesimisega saame samuti ise hakkama ning kõikides meie valgustites on kasutusel LED valgusallikad.

Ja nii ma nende esimese Disainituru ostu tegingi Nad olid..väga liigutatud ja õnnelikud ja see lisas vaasile veelgi enam väärtust! Aitäh Kati ja Liis, et te nii ilusaid asju teete!

 

 

DSCF9543_b

 

DSCF9534_b

 

 

DSCF9539_b

 

 

DSCF9528_b

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *