Plirts-plärts

..käes on märts! Juba pool märtsi on küll läbi, aga alles nüüd tunnen, et hakkan vaikselt õppima kuidas oma aega pisikese kolmenädalase lapse, osalise töökoormuse, kodukese ja blogi vahel jagada. Jep, ma olen hetkel “i can do it all” faasis ja kui blogi välja jätta, olen kõigega hakkama saanud. Suureks abiks on toredad (kuigi tuulised) kevadised ilmad. Aga meie kolmekesi- mina, Cybex Priam ja pisike preili, astume tuulele vastu ja teeme sellest hoolimata ilmatumalt suuri ringe endiselt avastamist täis Haabneeme tänavatel.

Ma ei jõua ära oodata, et grill kuurist õue tõsta, et kikerherneburgeritega algust teha. Et aiamööbel üle õlitada ja sellel istudes õhtuid mööda saata. Et võrkkiik ülesse panna ja seal lapse ärkamist oodata. Et muru soojaks ja roheliseks saaks ja, et taimekasti uusi maitseid istutada. Eelmisel aastal tegin ma natukene nalja ja arvasin, et mustikad ja jõhvikad on täitsa vajalik kraam mu istutuskastis. Lõpuks kasutasime siiski vaid salatit, mis lausa vohas, tilli ja piparmünti. Sellel korral teeme paremaid valikuid ja ei lähe minu “aga ma ju tahan” mõtteviisiga kaasa.

riided:Bebe Organic  nagid: Normann Copenhagen/ Vepsäläinen

Veel tahaks sellel aastal oma tagaaeda pisut rohkem valguseid. Mäletan, et kui siia kolisime, torkasin ma mulda ühes päikesepatareidega valgused. Küll aga olid need plastikust ja seetõttu mitte kõige kaunimad ega vastupidavamad. Ja Sid-poiss armastas neid sealt ikka ja jälle välja tirida. Olen näinud selliseid suuri valgustatud pallikesi, mis päris lahedad välja näevad aga ehk tulen veel millegi peale. Muidugi on üks variant  tuledeketid üle aia tõmmata, kuid ma ei tea kas ma nii “festive” ka olla tahan :) Kuidas teie kodus see lahendatud on? Eriti juhul, kui murulapp pole teab-mis suur.

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *