Lihtsuses peitub võlu

R. on selline viks-viisakas noormees kelle garderoobist enamiku moodustavad triiksärgid, chino püksid ja nahast kingad või chelsea saapad. Nii ei saa ma talle, isegi-kui-vahel-nii-väga-tahaks, midagi natukenegi “out of the box” asja külge riputada. See kehtib kõige puhul- rahakott peab olema võimalikult minimalistlik ja nahast, rääkimata siis mobiiliümbristest ja sülearvutikottidest. Nii olin ma rõõmus, kui Vilt.ee lehel MUJJO tooteid nägin. Olen neid varemgi kohanud ja just reisidel, aga mitte Eestis. Valisin välja selise läpakaümbrise mis meeldib nii mulle kui talle. Mul nimelt endal sülearvutit pole, aga vajadusel laenan tema oma.

dscf2609_v

Lisaks on meil ainatihti see probleem, et kuna meie kodus on domineerivateks värvideks pruun, valge ja hall, siis tahaks, et kõik lisanduvad asjad oma uude keskkonda sobiks. Tean, et sellisel juhul ei tüdine ma nendest nii ruttu ära ja asjad ei pea kasutult kapinurgas vedelemist harrastama. Sest nad lihtsalt on osa tervikust. Nii valisingi ma Vilt.ee lehelt välja vilditud sülearvutiümbrise, aga sellise kus ka pisut nahka küljes. Vilt on üldse meie kodus ju südamelähedane teema- R’i ema hobiks on just viltimine ja tema käe all tärkavad ellu imeilusad asjad.

Selle ümbrise puhul meeldib mulle enim vastupidavus. Vilt on nimelt ääretult tugev materjal ja ei karda niiskust ega suuri temperatuurikõikumisi. On asju, mida ma ei viitsi tihti uuesti ja uuesti osta ja noh, kõiksugused ümbrised ja praktilised kotid kuuluvad kindlasti sinna kategooriasse.

Ma lähen peagi Norrasse. Seal on..külm. See tähendab, et vahel on väga-väga külm ja siis vahel soojem kui Eestiski, kuid meiega on juhtunud siiski, et seda esimest on hulka rohkem. Seetõttu on seal käigud õpetanud mulle villa sisalduse tähtsust, seda, et saabas ei pea olema ääretult ilus vaid soe ja seda, et… parem oleks nutikindaid omada. Nii leidsid tee minuni ka Mujjo nutikindad, mida ma võimsalt testinud olen. Ausalt..töötab ja isegi Pokemon Go’d saab mängida kui vaja :)

dscf2662_v

MUJJO nutikindad, MUJJO kaarditaskuga mobiiliümbris

 

dscf2582

 

Postitus sündis koostöös e-poega Vilt.ee

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *