Kella viie tee!

Meie kodus pole midagi mõnusamat, kui õhtune tee-aeg. Jah, see ei ole teps mitte kell viis, vaid pigem langeb hilisõhtustele tundidele, aga siiski. Siis me joome teed, vaatame mõnda toredat saadet või vestleme päevasündmustest. Me ei söö eriti magusat. St, arvan, et R sööks küll, aga kuna me seda poest lihtsalt eriti ei osta, siis ta ei saa seda teha ja peab ootama aegu, kus ma jälle mõne põneva retsepti leian ja ise midagi teen. Mina aga armastan Jelly-Belly’sid ja noh..mõistus ei luba mul neid lihtsalt poest osta ja nii see on. Komme laual asendavad meil erinevad seemned ja rosinad ja, kui mul poleks pähkliallergiat, oleksid ka need tegelased meie kodus oodatud.

 

rsz_dscf2397

 

Ja siis tutvustas mulle ennast Tunnocks, kes palus mõnda pilti oma toodetest ja noh, sellega kaasnesid muidugi ka nende tooted. Tunnocksil on mõnusad Caramel Wafer’id, mis on imemõnusad vahvli..śokolaadid? Üks Wafer on ideaalne tee kõrvale või kustutama ootamatut suhkruvajadust. Mis meil..vahel ikka juhtuda võib. Lisaks maitsele on need minu meelest nii ilusad ja sobivad mu valgesse kappi väga hästi, ilma minu jaoks ju nii olulist üldpilti rikkumata.

 

dscf2394

 

Lisaks on neid ka toredad tee koogid. Need kujutavad endast vahvli peale asetatud pehme kreemiga kooke, mida katab śokolaad. Punased on piimaśokolaadiga ja sinised tumedaśokolaadiga. Ühes karbis on neid 6 tükki ja jätkub seetõttu päris mitme “kella viiese tee” tarbeks.

 

dscf2525

dscf2557

Igatahes, kui armastad külalisi vastu võtta ja vahel tulevad nad ka ootamatult, varu kappi mõned Tunnocksi tooted ja keegi ei pea pettuma :)

 

 

Share:

8 Comments

 1. Kirsti
  04/11/2016 / 16:28

  Kas Eestis müüakse ka neid tooteid nüüd?

  • Miramii
   Author
   04/11/2016 / 17:49

   Jaa :) Vaata, linkisin nad ära ka postituses ja seal nad räägivad kust leiab. Kaubamaja ja Delice meenuvad hetkel. Oled varem neid mujalt ostnud?

 2. Meke
  04/11/2016 / 17:21

  Aitäh, et meile mõned kaasa andsid. Autos peab ikka midagi olema, koolilapsele kooli- või kojusõiduks. Ta isale üllatuseks, kui oli vaja töölt läbi minna. Endale ka, nii kogemata.
  Ja muidugi päkapikud võiks neid varsti sussi sisse tuua.

  • Miramii
   Author
   04/11/2016 / 17:50

   Nii tore, et meeldisid! Kuidagi..hea kvaliteetse maitsega, eks :D Ja ilus ümbris. Ma ei saa sellest üle ega ümber :)

 3. 05/11/2016 / 00:58

  Oi, pean nüüd spetsiaalselt Kaubamajja minema, et neid proovida :). Ma suur magusasõber. Eriti meeldib küpsiseid tee või kohvi sisse kasta…kuid, see suht halb harjumus, kuna märkamatult võib terve pakk korraga otsa saada :D. Milline on su lemmik tee?

  • Miramii
   Author
   05/11/2016 / 01:48

   Soovitan tõesti :) Minu viimase aja lemmik tee on Green Orient Apsara, mis lõhnab imehästi ja on ka mu külaliste suur lemmik! Ostan Delice’st ja ainult puruna. Leidsin koostise ka: Hiina tee 75%, sidrunhein 10%, ingver 2%, apelsinikoor 2%, kuivatatud õun 11%
   Kas ei kõla lihtsalt imeliselt? :)

 4. 07/11/2016 / 12:17

  väga harv juhus, kui reklaami peale miskit toodet otsima asun (tavaliselt on efekt täpselt vastupidine), aga just nüüd see juhtus. nii tore postitus ja nii toredad pakendid, selline mõnus vintage-hõng (nagu seal American Pickers saates USAs välja kaevataval kihvtil kraamil). nüüd jääb üle ainult loota, et minu kodukohas ka neid tooteid (kas või kunagi lähitulevikus) soetada saab :)

  • Miramii
   Author
   08/11/2016 / 11:59

   :D Jaa! Ma loodan ka, et saab. Sest noh, kui üldse midagi magusat süüa ja endale suhkrut lubada, siis parem oleks, et see oleks hea, kvaliteetne, imemaitsev ja hääässti ilus! Eksju :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *