Kalender

Enne kui näitan oma selle aastast kalendrit, näitan ma midagi mis täna toodi. Othosesexybouquetes teeb väga änksasid gurmeekimpe, mis võivad koosneda millest tahes- veinisõbra kimp vorstidest-juustudest, juustusõbrale just juustudest jne. Mina sain tervisest pakatava kimbu, mis mõnda aega mu elutuba kaunistab ja siis mahlapressist läbi läheb ja mulle tervist kinkima hakkab. Seda on vaja, sest üks meist on voodis siruli haige ja mina tunnen end kui tiksuva pommina. Mul õnnestub harva mõnest haigusest ilma jääda.

 

 

Üks asi millest ma olen aru saanud, siin maailmas elades, on see, et mida organiseeritum kõik on, seda õnnelikum ja muretum on olla. Minu-meie puhul. Seetõttu on meie kodus absoluutselt igal asjal oma kindel koht ja üleliigseid asju on üsna vähe. Mõttetult me asju kokku ei osta ja proovime hoida kõike pigem minimaalsena. Nii on meil täpselt 6 kruusi, 10 ühesugust klaasi, kõik ühesugused taldrikud ja rätikud ja vannitoas ainult 1 śampoon- 1 duśigeel jne. Päris tihti käime kõik kapid-riiulid uuesti üle ja leiame ikka asju mida vaja pole. Need lähevad siis kogumiskastidesse uusi omanikke ootama.

Suureks abiliseks on meie kodu “esimene sein”, mis hoiab endas kalendrit, märkmepabereid ja kolme kotikest- minu kott, Sidi kott ja R’i oma. Need kotid on ainsad kohad, kuhu võib asju niisama visata ja nii laiutavad seal võtmed, reklaampastakad, nätsupakid ja muu selline “kodutu” kraam.

 

Ja siis mu lemmik Design Letters’i kalender, mille Illums Bolighusist ostsin. Valisin selle seetõttu, et igale päevale saab juurde kirjutada ja mahub rohkem kui 1-2 sündmust. Nii on seal kirjas kõik ühised kohustused ja sünnipäevad ning muud sellised värgid millega arvestama peab. Või siis armastame erinevaid pühasid natukene tihedamini oma ellu tuua ja nii on meil kalendris kirjas nii “rahvusvaheline pirukapäev” kui ka ülemaailmne juustu päev. Noh..natukene rohkem lõbu halli argipäeva ;)

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *