Käisin paradiisis! Ehk külastasin Hunteriori showroomi.

Kas sa Hunteriori tead? Sellest pole midagi. Mina ka ei teadnud kuni selle hetkeni, et nad mind endale külla kutsusid. Kuigi asukoht minule, Viimsikale, pole just maailma lähemal, siis võtsin ma selle sõidu siiski ette ja ei pidanid kahetsema millisekundikestki.

dscf296_kaan9

 

Hunterior on showroom (kus muidugi saab ka kohapeal oma ostud ära teha), mida juhivad kaks andekat naist- Margit ja Gerli. Mõlema taust on huvitavam kui sügiseselt kirjud lehed ja nende indu, häid soove, huvi ja soovi inspireerida õhkub ruumi igast nurgast. Naersin hiljem kodus R’ile, et ma oleksin võinud silmad kinni pilte teha ja ikka oleks need olnud üsna head.

 

dscf3014_v

 

dscf2969_v

 

Oma kauba valivad nad väga hoolikalt ja nii pole neil müügil ühtki eset, mis oleks sinna kui kogemata sattunud või täidaks ruumitäitja rolli. Iga ese, mille kohta lähemalt pärisin oli sattunud kuskilt eemalt ja nendega kaasnes mõni lugu. Kas hakati jälgi taga ajama peale millegi Pinterestis silmamist või on osavat tööd teinud hoopiski mõni tuttav. Nii on Tove Frank’i tööde kõrval ja kohaliku fotograafi jäädvustused kaugest reisist. Mina armusin sellesse noormehesse esimesel pilgul.

 

dscf2981_v

 

Nagu juba näha iseloomustab nende kaubavalikut sõna “etnilisus” ja kui esmapilgul selliust tervikut nähes võib tekkida kahtlus, et kas sellised pildid või aksessuaarid ka sinu teiststiili koju sobivad, siis raputa see hetkega maha. Sest need ongi NEED asjad, NEED silmaterad mida uhkusega oma sõpradele ja sugulastele näidata, sest need on PÄRIS! Päris lugudega, päris disaineritel, päris asjad. Jep..ka Beni Ourani originaalvaiba saad nende käest soetada.

 

dscf2978_v

 

dscf2977_v

 

dscf2984_v

 

Kui küsida mu käest, et mis mu lemmikud asjad seal olid, siis ma jään vist vastuse võlgu. Sest mulle meeldis seal..KÕIK! Aga kui ma peaksin välja tooma kolm asja, siis vist enim jäid kummitama hõimulikud kaelakaunistused koos jalgadega mis neid ilusasti püsti hoiavad. Midagi sellist sobiks mu tulevasele riiulile. Siis muidugi poisi foto lõuendil. Ta silmades on midagi mis haarab hetkega endasse ja ta sobiks imehästi mu pildiseinale muude asjade üle valvet pidama.  Ja värviline maroko vaip. Jah, sa lugesid õigesti- mitte must-valge Beni Ouraini oma vaid värviline. See SIIN.

 

dscf2999_v

 

dscf3009_v

 

dscf3005_v

 

dscf2970_v

 

Lisaks sellele, et neil igasuguseid huvitavaid väljamaiseid asju on. On neil ka müügil enda restaureeritud mööbel ja mõne kodumaise disaineri toodangut. Mind võluski enim nende showroomi juures ääretult läbimõeldud tervik. Kokku oli toodud midagi uudset ja modernset, midagi etnilist, midagi vana millele osavalt uus nägu antud. Ja kõik läbi seotud erinevate lihtsate kui mõjusate aksessuaaride abil- lambanahast toolikatted, pihlakast pudrunuiad, Leedust pärit mõnusalt robustsed padjad.

 

dscf2982_v

 

dscf2975_v

 

 

 

dscf2973_v

 

dscf2987_v

dscf3003_v

 

dscf2990_v

 

Kui sul tekkis huvi, siis saad oma ostud muidugi e-poes teha, aga mina soovitan hoopiski neid külastada. Nad võtavad rõõmuga oma showroomi vastu ja räägivad sulle ise kõigest lähemalt. Lisaks täieneb kohapeal valik vist kiiremini ja seal on nii-nii põnev ja õdus ja mõnus!

Saad Hunteriori jälgida ka Facebookis

või instagramis

 

Mis sa arvad?

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *