Ema, vaata! Minu pilt!

..ehk siis lugu sellest, kuidas ma Stockmanni kaubamajas laua sättisin! Nimelt oli mul suurepärane võimalus seal nende kampaania “Põhjala lummuses” raames laud katta. Võisin teha peaaegu, et mida iganes, nende kergelt ette öeldud värvigammaga. Kujutad sa nüüd ette, et sa lased MINU lahti ühte mu lemmik sisustusosakonda ja lubad..laua katta? Veetsin seal uskumatud 1,5 tundi ja mul oli ääretult lõbus.

 

000

 

Andsin laule kerge endaliku müksu- kasutasin puidust aluseid ja kaunistuseks sukulente. Kes mind tunneb, siis teab, et just need kaks asja iseloomustavad hetkel minu kodu kõige enam. Just eile imetlesin oma *peagi valmis saavas* köögis puidust kandikute kogu! Uhke. Aga seoses Stockmannis rohke ajaveetmisega, avastasin ma, et Stockmann Casa’l on puidust asju terve seina täis. Kandikuid, lõikelaudu, kausse, puidust kaanega purke ja mida kõike veel!

 

006

 

 

001_v

 

010

 

009

 

dscf1734_v

 

Lisaks, võtsin üle selleks nädalaks nende INSTAGRAMI konto, kus saad mu leidudes ja muudel mõtetel silma peal hoida. Olen väga tänulik iga like’i eest, sest teie toetus on mulle suure-suure tähendusega!

 

POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS STOCKMANNIGA

 

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *