Copenhagen, here i come!

Mõnes asjas olen ma ikka täitsa õnnesärgis sündinud, läheb lihtsalt koguaeg hästi ja aina paremini ja kui ise aeg-ajalt aja maha võtan ja sellele mõtlen, siis ise ka ei usu. Aga vahel jälle mõnes teises asjas..ei suuda uskuda, et mina just midagi läbi elama pean. Asju, mida ma poleks osanud uneski näha. Ilmselgelt on midagi tasakaalust väljas.

Igatahes, ühel päeval, juba mõnda aega tagasi, potsatas mu postkasti kutse Kopenhaagenisse &Tradition showroomi külastama ja nende ning mõne teise riigi sisustusblogijaga aega veetma. Mis mul selle vastu olla saab, kui kevadesse 3 päeva mõnusat Kopenhaagenit juurde tuleb, ühes ägedate toidukohtade, uute tutvuste ja muu toredaga!

Nii tatsabki minu jalg nädala pärast mööda Taani teid. Ja siin kohal kutsun teid ülesse jälgima mind Snapchatis, nime alt iimarim (küljeribal on ka snapcode). Kindlasti jagan toredaid hetki seal oma storys ja ei tunne end esimesel päeval nii üksi. Selleks päevaks pole meile midagi planeeritud ja ei tunne ka teisi blogijaid.

Kas sa oled vana Kopenhaageni guru? Siis anna mulle teada, millised on maailma ägedaimad sisustuspoed, riietepoed, “must visit” kohvikud-restoranid ja mis ma veel toredat ühe päeva jooksul korda saata võiksin!

Untitled-2

Share:

7 Comments

  • Miramii
   Author
   26/05/2016 / 13:50

   Hehe..jaa, ega see naljapärast üks maailma kalleimaid linnasid pole, eksole :D Mul õnneks tõesti vähe aega, et raha kulutada. See on vist pigem hea ;)

 1. Mia
  26/05/2016 / 20:26

  Kas se on su esimene kord Kopenhaagenis ja Taanis? Ma olen ainult väiksena korra Legolandis ja loomaaias käinud ning sellega mu Taanis käik piirdub. Nüüd sõidan 3 nädala pärast Saksamaalt Rootsi Kopenhaageni kaudu ja pool päeva on mul aega seal sisustada, seega ootan väga põnevaid soovitusi siis kui sul reisil käidud:)

  • Miramii
   Author
   26/05/2016 / 20:28

   Mul on tōesti esimene kord! Väga pōnev ja jagan kindlasti leide ka Sinuga!

 2. Ingrid
  27/05/2016 / 18:24

  Kui peaksin soovitama ainult ühte tänavat, siis kindlasti Jægersborggade Nørrebros, mis on täielik kultuurisüst – kunstigaleriid, pisikesed disainerpoed (mööblist keraamikani) kohvikud, restoranid, veinibaarid jne. Seal on ka mu üks parimaid restoranielamusi – Manfreds! Või rohkem casual Cafe Taxa. Ja proovi minna Inge Vincents Ceramics’isse ilma tühjade kätega lahkumata… Lisaks on sealt viie minuti kaugusel Assistens Cemetery, mis on pigem mõnus park kui surnuaed. Ootan kokkuvõtet lemmiklinnast :)

  • Miramii
   Author
   27/05/2016 / 22:11

   Sa ei kujuta ette kui tänulik ma selle kommentaari eest olen :) Ma ei tunne end enam väga “lost” ja nälga, ega tühjade kätega ei jää :) Aitäh, Ingrid!

   • Ingrid
    31/05/2016 / 12:11

    Ega nii häid kogemusi on patt ainult endale hoida – loodan, et naudid neid kohti täpselt sama palju! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *